fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

“Ferrari” na co dzień ;)

“Ferrari” na co dzień ;)

Taka była pierwsza reakcja naszych klubowiczów, po ujawnieniu pierwszych informacji nt specjalnej wersji Abartha.

 

 

 

Premiera modelu 695 Tributo Ferrari nastąpi na nadchodzących salonie samochodowym we Frankfurcie. Nawiązując do współpracy Abartha i Ferrari w sporcie samochodowym powstała limitowana seria Abartha, zawierająca kilka stylistycznych smaczków mających się kojarzyć z Ferrari. Jest krzykliwy, groźnie patrzy mu z oczu a przede wszystkim jest czerwony!

Krwisty lakier Scuderia Red, charakterystyczne pasy znane z 430 Scuderia, specjalny wzór felg a także ciekawostki techniczne. Przede wszystkim silnik 1.4 TJet wzmocniony do 180 KM, zautomatyzowana ręczna skrzynia biegów MTA z łopatkami za kierownicą, 4 tłoczkowe zaciski Brembo oraz nowy układ wydechowy pomagający podkreślić rasowość tego małego bandziora. W środku poza tabliczką znamionową z numerem egzemplarza zamontowano specjalne fotele Sabelt dostępne także do obecnych modeli, zapewniające jeszcze lepsze trzymanie, lepszą pozycję za kierownicą i przede wszystkim niższą masę.

Niewielkie rozmiary, niska masa, mocny silnik, odpowiednie hamulce… zapowiada się bardzo ciekawie!
ForzaItalia.pl jest dużym fanem nowego wcielenia Abartha a wśród redakcyjnych kolegów już panuje podwyższony stan gotowości oraz pragnienie sprawdzenia nowego łobuza w akcji…

Poprzedni wpis
Lancia Di Lancia
Następny wpis
V Ogólnopolski Zlot Miłośników Marki Alfa Romeo

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

“Ferrari” na co dzień ;)