fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

„Clash of the titans” – dołącz do zespołu wyścigowego!

„Clash of the titans” – dołącz do zespołu wyścigowego!

 Już niebawem warszawski tor gokartowy Grand Prix będzie miejscem bezprecedensowego wydarzenia! W bezpośredniej rywalizacji wyścigowej spotkają się drużyny Blogomotive.pl, Złomnik oraz ForzaItalia.pl! Szykuje się prawdziwy pojedynek tytanów!


Centrum Kartingowo-Biznesowe Grand Prix (http://centrumkartingowe.pl/) powstało w 2010 roku. Tor, który będzie areną zmagań trzech zespołów mieści się w centrum handlowym Blue City. Obiekt zaprojektowany został przez studio architektoniczne APA Wojciechowski. O wysoki poziom wyścigów dba na nim profesjonalny system pomiaru czasu SMS Timing, a za bezpieczeństwo odpowiada m.in. elektroniczny system Race Control pozwalający na zdalne kontrolowanie sytuacji na torze, oraz bariery energochłonne firmy Fritzinger&Zimmerman, stosowane na w wielu miejscach na świecie – między innymi w niemieckim Kerpen, na obiekcie Schumacher. Wyścigową bronią w czasie pojedynku będą gokarty włoskiej firmy Birel (http://www.birel.it/) wyposażone w 6,5 konne silniki Honda.

Do pojedynku zaprosił nas (choć kazał nam napisać, że nas „wyzwał”) Rafał – bloger prowadzący znany i poczytny blog motoryzacyjny Blogomotive.pl. Zasady są proste – w rywalizacji biorą udział 3 sześcioosobowe zespoły (czyli Team Blogomotive.pl, Team Złomnik, oraz Scuderia ForzaItalia.pl), a potem Rafał tak zamiesza zasadami, żeby wyszło, że to on był najszybszy. 🙂 Cóż, przyjmujemy wyzwanie, bowiem zarówno Blogomotive.pl jak i Złomnik należą do naszych ulubionych blogów motoryzacyjnych i cieszymy się z możliwości rywalizacji w tak zaszczytnym i dostojnym gronie.

Także i Wy możecie na pomóc w rozgromieniu legendarnych blogerów na torze! Potrzebujemy dwóch osób, które dołączą do Scuderia ForzaItalia.pl i ramię w ramię z redaktorami portalu stawią czoła naszym przeciwnikom! Zasady są następujące:

  • należy zgłosić się w odpowiednim wątku na naszym forum klubowym
  • wyścig odbywa się we wtorek, 11.10.2011 r. w godzinach 15:30-16:30
  • na torze może przebywać maksymalnie 6 gokartów, więc proszę sobie nie wyobrażać, że będziemy szli dzidą przez godzinę bez przerwy
  • na tor Grand Prix w centrum handlowym Blue City należy przybyć odpowiednio wcześniej, aby wybrać sobie jakiś ładny kask i przygotować się do wyścigu (jakieś 15 minut powinno wystarczyć)
  • można przynieść swój własny kask (typu zamkniętego), ale nie jest to konieczne
  • kto pierwszy na liście zapisów – ten lepszy!
  • udział w wyścigu jest całkowicie bezpłatny
  • tych, którzy się nie załapią zapraszamy do kibicowania
  • a po wszystkim zapraszamy na tradycyjne spotkanie z cyklu ForzaKAVA do kawiarni DR KAVA przy ul. Hożej 58/60 (jak zwykle rozpoczyna się o 18:00)

To co, pomożecie nam? 🙂

Jeszcze raz serdeczne dziękujemy Rafałowi z Blogomotive.pl oraz Michałowi z Centrum Kartingowo-Biznesowego Grand Prix za zaproszenie ForzaItalia.pl do udziału w tym wydarzeniu.

Grand Prix:
http://centrumkartingowe.pl/
http://www.facebook.com/grandprixcompl

Poprzedni wpis
Promocyjne ceny Abarthów
Następny wpis
Giulia GTA

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

„Clash of the titans” – dołącz do zespołu wyścigowego!