fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Nowy partner – SmartWax

Nowy partner – SmartWax

W trakcie ostatniego track day’a mogliście się przekonać, że mamy nowe gadżety dla naszych klubowiczów. Nowym partnerem portalu została firma SmartWax!

Poniżej krótkie wprowadzenie nt. firmy SmwartWax:
Od roku 1968 firma Chemical Guys dostarcza profesjonalne produkty do auto detailingu oraz pielęgnacji samochodów, oferując miłośnikom motoryzacji produkty najwyższej jakości. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w produkcji profesjonalnych kosmetyków oraz łącząc to z innowacyjnymi rozwiązaniami i nowoczesną technologią produkcji Chemical Guys stworzyli markę SMARTWAX, pierwszą na świecie profesjonalną linię produktów przeznaczoną dla użytkowników indywidualnych. Od października 2009 produkty te są dostępne w sprzedaży w Polsce.

SmartWax Polska

 

Produkty Smartwax od wielu lat towarzyszą najlepszym kierowcom zarówno samochodów jak i motocykli. Z produktami SMARTWAX szybko i w prosty sposób uzyskasz profesjonalny efekt i przygotujesz swój pojazd nawet do najtrudniejszych warunków atmosferycznych.

Niebawem rozpoczniemy mały cykl edukacyjny o tym jak zadbać o “makaron”. Będzie to wprowadzenie do technik dbania o lakier, wnętrze auta na przykładzie produktów SmarWax. Jednocześnie ekspert będzie do Waszej dyspozycji w przypadku pytań i wątpliwości na naszym forum dyskusyjnym. Materiał już wkrótce!

www.smartwax.pl

Poprzedni wpis
Il Ponte poleca
Następny wpis
Nowy gracz na scenie Alfa Romeo - OSMMAR

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Nowy partner – SmartWax