fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

WDW2010 – już za 100 dni!

WDW2010 – już za 100 dni!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na stronie www.wdw2010.pl dostępna jest już kompleksowa oferta dojazdu na WDW2010. Oferta przygotowana została z myślą o wszystkich polskich Ducatisti, którzy zainteresowani są wyjazdem do Misano w czerwcu.

Przygotowanie wyjazdu poprzedziło wnikliwe badanie preferencji zainteresowanych osób. Wszyscy chętni już od stycznia 2010 wypełniali specjalną ankietę zarówno podczas imprez i prezentacji u autoryzowanych dealerów Ducati jak i na stronie www.wdw2010.pl. To właśnie na podstawie wyników ankiet wspólnie z profesjonalnym touroperatorem przygotowaliśmy propozycję, która jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej indywidualne oczekiwania klientów.

Kolejny etap przygotowań, który odbył się w lutym 2010 to rezerwacja hoteli zarówno dla osób podróżujących na własnych motocyklach jaki i hoteli na miejscu, autokarów, biletów lotniczych oraz załatwienie innych kwestii związanych na przykład z logistyką motocykli do Misano i z powrotem. Wszystkie te kwestie na swoje barki wzięła profesjonalna i doświadczona firma, która zajmuje się między innymi obsługą polskich sportowców podczas olimpiady w Vancouver. W chwili obecnej dysponujemy już miejscami w hotelach*** oraz **** położonych w bliskiej odległości od toru (4 – 5 km) a w przygotowaniu są jeszcze opcje noclegu na kempingu.

Niewątpliwą zaletą propozycji wyjazdu jest możliwość stworzenia indywidualnej oferty. Jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić dłuższy pobyt lecz także zadbać o indywidualną opcję transportu ale uczestników oraz ich motocykli.

Wszystkie szczegóły znajdują się w zakładce “opcje dojazdu” na stronie www.wdw2010.pl a dla osób, które mają dodatkowe pytania uruchomiliśmy adres email wdw2010@ducati.info.pl.

Dodatkowo przygotowaliśmy niepowtarzalną promocję. Każdy kto w marcu zakupi motocykl Ducati z rocznika 2010 na WDW2010 jedzie gratis!

Do zobaczenia na WDW2010!

Ducati Team

Poprzedni wpis
Il Ponte poleca
Następny wpis
Il Ponte poleca

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

WDW2010 – już za 100 dni!