fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

O nas

Jakub StrzemżalskiJakub Strzemżalski – licytował Giulię na ebay’u i… wygrał. Musiał ją odbudować i przeklinał ten proces, ale znowu go nosi za następnym projektem. Właściciel jeszcze innego rodzinnego auta, niekończącego się projektu wyścigowej Alfy 75. W klubie odpowiedzialny za stronę techniczną portalu, zdjęcia, relacje z wydarzeń oraz kontakty z partnerami. W wolnych chwilach wciela się w Komandora zlotów Forza Italia.

 

 

Bartek LichockiBartek Lichocki – jego przygoda z włoską motoryzacją zaczęła się wtedy, kiedy wybrał się z ojcem na jazdę próbną Alfą 156. Kiedy szukał dla siebie pierwszego, rozsądnego samochodu… skończyło się to zakupem Alfy 146ti. Obecnie na co dzień porusza się włoskim rowerem szosowym, a na weekendy podkrada ojcu Alfę 159 albo 156 GTA Sportwagon. W redakcji zajmuję się przygotowywaniem materiałów foto oraz wszelakich grafik.

 

 

Krzysztof KubasKrzysztof Kubas – samochodziarz od najmłodszych lat. Twierdzi, że pamięta taksówkę marki Wołga, którą wieziono go ze szpitala zaraz po urodzeniu. Jego zamiłowania do włoskich samochodów nie była w stanie pokonać nawet konieczność remontu szesnastozaworowego Twin Sparka w tydzień po zakupie. W redakcji odpowiada za depresyjne klimaty oraz niedotrzymywanie terminów. Obecnie cierpi na blokadę twórczą, ale mówi, że jeszcze kiedyś coś napisze.

 

 

Mirek NogajMirek Nogaj – w redakcji zajmuje się czytaniem i poprawianiem wypocin autorów próbujących swych literacko/dziennikarskich sił. Stara się doprowadzić teksty do stanu, w którym będą nadawały się do publikacji i czytania przez innych. Czasem zdarzy mu się też coś napisać, ale na razie wiele tego nie ma. Mieszka we Wrocławiu, gdzie zajmuje się DeTePem, czyli składa i przygotowuje do druku różnego rodzaju publikacje (www.prepress-nogaj.com). Zdeklarowany Alfista od 1998 roku, choć ostatnio Alfę często zamienia na jednoślad napędzany siłą mięśni i penetruje podwrocławskie drogi.

 

 

pawel_oblizajekPaweł Oblizajek – zwariowany fan włoskiej motoryzacji, który nie potrafi usiedzieć na miejscu. Wielki entuzjasta wszelkiego rodzaju spotkań w gronie miłośników motoryzacji i nie tylko. Lubi podróżować w celu poznania nowych, wartych uwagi miejsc. Kocha Włochy i włoski styl życia. Marzy o własnej, małej kolekcji włoskich klasyków. Pierwszym modelem, który do niej trafi będzie Fiat 126p. Kolekcjoner modeli samochodów różnej skali. Ma ich już ponad 130 egzemplarzy.

 

 

avikPiotr Krasiński – rozkręcił Alfę, Fiata i aparat kolegi. Twierdzi, że pamięta, jak je poskładać – kiedyś się o tym przekonamy. Czasem uda mu się jednak zrobić zdjęcia, wywołać filmy, złożyć galerię i napisać kilka słów. Ma trudności w odnalezieniu się w świecie nowoczesnych samochodów ale powoli zaczyna wierzyć, że samochody naprawdę się teraz same zamykają.

 

 

 

Jeśli chcesz skontaktować się z redakcją, pisz na adres redakcja@forzaitalia.pl

Back