fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

O nas

Jakub StrzemżalskiJakub Strzemżalski – licytował Giulię na ebay’u i… wygrał. Musiał ją odbudować i przeklinał ten proces, ale znowu go nosi za następnym projektem. Właściciel jeszcze innego rodzinnego auta, niekończącego się projektu wyścigowej Alfy 75. W klubie odpowiedzialny za stronę techniczną portalu, zdjęcia, relacje z wydarzeń oraz kontakty z partnerami. W wolnych chwilach wciela się w Komandora zlotów Forza Italia.

 

 

Bartek LichockiBartek Lichocki – jego przygoda z włoską motoryzacją zaczęła się wtedy, kiedy wybrał się z ojcem na jazdę próbną Alfą 156. Kiedy szukał dla siebie pierwszego, rozsądnego samochodu… skończyło się to zakupem Alfy 146ti. Obecnie na co dzień porusza się włoskim rowerem szosowym, a na weekendy podkrada ojcu Alfę 159 albo 156 GTA Sportwagon. W redakcji zajmuję się przygotowywaniem materiałów foto oraz wszelakich grafik.

 

 

Krzysztof KubasKrzysztof Kubas – samochodziarz od najmłodszych lat. Twierdzi, że pamięta taksówkę marki Wołga, którą wieziono go ze szpitala zaraz po urodzeniu. Jego zamiłowania do włoskich samochodów nie była w stanie pokonać nawet konieczność remontu szesnastozaworowego Twin Sparka w tydzień po zakupie. W redakcji odpowiada za depresyjne klimaty oraz niedotrzymywanie terminów. Obecnie cierpi na blokadę twórczą, ale mówi, że jeszcze kiedyś coś napisze.

 

 

Mirek NogajMirek Nogaj – w redakcji zajmuje się czytaniem i poprawianiem wypocin autorów próbujących swych literacko/dziennikarskich sił. Stara się doprowadzić teksty do stanu, w którym będą nadawały się do publikacji i czytania przez innych. Czasem zdarzy mu się też coś napisać, ale na razie wiele tego nie ma. Mieszka we Wrocławiu. Zdeklarowany Alfista od 1998 roku, choć ostatnio Alfę często zamienia na jednoślad napędzany siłą mięśni i penetruje podwrocławskie drogi.

 

 

pawel_oblizajekPaweł Oblizajek – zwariowany fan włoskiej motoryzacji, który nie potrafi usiedzieć na miejscu. Wielki entuzjasta wszelkiego rodzaju spotkań w gronie miłośników motoryzacji i nie tylko. Lubi podróżować w celu poznania nowych, wartych uwagi miejsc. Kocha Włochy i włoski styl życia. Marzy o własnej, małej kolekcji włoskich klasyków. Pierwszym modelem, który do niej trafi będzie Fiat 126p. Kolekcjoner modeli samochodów różnej skali. Ma ich już ponad 130 egzemplarzy.

 

 

avikPiotr Krasiński – rozkręcił Alfę, Fiata i aparat kolegi. Twierdzi, że pamięta, jak je poskładać – kiedyś się o tym przekonamy. Czasem uda mu się jednak zrobić zdjęcia, wywołać filmy, złożyć galerię i napisać kilka słów. Ma trudności w odnalezieniu się w świecie nowoczesnych samochodów ale powoli zaczyna wierzyć, że samochody naprawdę się teraz same zamykają.

 

 

 

Jeśli chcesz skontaktować się z redakcją, pisz na adres redakcja@forzaitalia.pl

Back