fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

3T Exploro Racemax x Huracán Sterrato to rower inspirowany Lamborghini

3T Exploro Racemax x Huracán Sterrato to rower inspirowany Lamborghini

Włoski producent supersamochodów – Automobili Lamborghini – połączył siły z włoskim producentem rowerów premium – 3T. Efektem ich współpracy jest rower o nazwie 3T Exploro Racemax x Huracán Sterrato. Kosztuje od 15 000 dolarów.

Huracán Sterrato jest nowym dwudrzwiowym supersamochodem Lamborghini, przygotowanym do jazdy w terenie. Z kolei 3T to wschodzący producent, który skupia się głównie na rowerach gravelowych. 

Według zapewnień 3T Exploro Racemax x Huracán Sterrato oferuje super wysoką jakość i ekskluzywność. Nowi nabywcy nie będą mogli puścić wodzy fantazji przy personalizowaniu swoich rowerów. Do wyboru są rozmiary od 51 cm do 58 cm, zaś każdy z nich będzie wyposażony w te same komponenty.

Grube opony Pirelli Cinturato Gravel są owinięte wokół karbonowych kół 3T Discus 45 l 40 LTD z tytanowymi piastami. Siodło Fizik Antares Versus EVO 00 Adaptive zapewnia komfort podczas długich przejażdżek.

Komponenty nie odbiegają od tego, co 3T oferuje w swoim standardowym 3T Exploro Racemax. Dla porównania, bardzo zbliżony rower Exploro Racemax Italia od T3 kosztuje około 11 999 dolarów. Wydaje się więc, że cena za plakietkę Lamborghini oraz możliwość zakupienia roweru z serii limitowanej do 2000 sztuk nie jest przesadnie wysoka.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Maserati Samochodem Roku 2022 według EVO: „MC20 to F40 w świecie współczesnych samochodów”
Next post
Wizualizacja drugiej generacji Giulii

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

3T Exploro Racemax x Huracán Sterrato to rower inspirowany Lamborghini