fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Alfa Romeo Racing ORLEN F1 Esports ujawnił swój pełny skład na 2021

Alfa Romeo Racing ORLEN F1 Esports ujawnił swój pełny skład na 2021

Zespół Alfa Romeo Racing ORLEN F1 Esports Team zaprezentował Filipa Prešnajdera i Thijmena Schutte jako dwóch nowych zawodników, którzy dołączą do zespołu w sezonie 2021. Trzecim zawodnikiem jest Simon Weigang.

Alfa Romeo Racing ORLEN F1 Esports Team będzie walczyć o tytuł Mistrza F1 Esports w 2021 roku. 18-letni Słowak Prešnajder przeszedł z Ferrari, do którego dołączył w debiutanckim sezonie po tym, jak został wybrany spośród 237 000 kandydatów w zeszłosezonowym F1 Esports Pro Draft. Holender Schutte, wschodzący talent, który zadebiutuje w F1 Esports w 2021 roku, również wniesie swój wkład do młodego i wykwalifikowanego składu.

Filip Prešnajder: 

Czuję się bardzo zaszczycony, że w nadchodzącym sezonie F1 Esports mogę połączyć siły z Alfa Romeo Racing ORLEN F1 Esports Team – jednym z najlepszych zespołów w branży. Jestem im naprawdę wdzięczny za obdarzenie mnie zaufaniem i zrobię wszystko co w mojej mocy, aby odwdzięczyć się im jak najlepszymi wynikami na torze.

Thijmen Schutte: 

To mój pierwszy sezon z zespołem F1 Esports i naprawdę nie mogę się doczekać wyzwania przeciwko najlepszym zawodnikom simracingowym na świecie. To zaszczyt dołączyć do zespołu z tak bogatą historią w zawodach i nie mogę się doczekać, aby już zacząć się ścigać.

Jamie MacLaurin, szef zespołu Alfa Romeo Racing ORLEN F1 Esports Team

W ciągu ostatnich kilku miesięcy uważnie śledziliśmy rozwój Filipa i Thijmena i byliśmy pod wrażeniem ich tempa i temperamentu poza torem. To naprawdę ekscytujące talenty i nie możemy się doczekać współpracy z nimi w sezonie 2021 i później.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

 

Previous post
Alfa Romeo 155 V6 Ti została wystawiona na aukcję
Next post
24H of Spa i 6H of Paul Ricard z przygodami

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Alfa Romeo Racing ORLEN F1 Esports ujawnił swój pełny skład na 2021