fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

ForzaItalia.pl na Złombolu!

ForzaItalia.pl na Złombolu!

W najbliższą sobotę, 23 lipca startuje kolejna edycja Złombolu. Długodystansowy rajd samochodów o wartości około 1000 zł pochodzących z “Krajów Demokracji Ludowej” w tym roku prowadzi z Katowic nad jezioro Loch Ness w Szkocji. Przed uczestnikami jest ponad 2500 km do pokonania w ciągu 5 dni.

W tym roku jedna z załóg reprezentować będzie barwy ForzaItalia.pl! Grzegorz (znany szerzej jako ARtechnik) i Ryszard wystartują granatowym FSO 125p z 1990 roku. 19 lipca, w czasie jednego z cyklicznych spotkań ForzaKava! odbyła się prezentacja maszyny, oraz klubowa zrzutka na statutowy cel Złombolu (czyli pomoc dzieciom z domów dziecka).

Choć przygotowania samochodu i załogi śledziliśmy na bieżąco na blogu teamu o nazwie “Knot i Kanciarz” (http://knotteam.blog.pl/), Duży Fiat na żywo zrobił na nas ogromne wrażenie. Po polerce kultową pastą “Auto-Max”, granatowy lakier prezentuje się doskonale, a bateria dalekosiężnych reflektorów nadaje mu bojowego wyglądu.

Samochód został oklejony logotypem naszego klubu, a na błotnikach znalazły się podpisy darczyńców. Grzegorzowi i Ryszardowi życzymy powodzenia na trasie, a o ich postępach będziemy na bieżąco informować na naszym portalu.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Poprzedni wpis
Złombol - wspaniała przygoda i szczytny cel
Następny wpis
Złombol wystartował!

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

ForzaItalia.pl na Złombolu!