fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Jeniffer Lopez promuje Fiata 500e w USA

Jeniffer Lopez promuje Fiata 500e w USA

Fiat współpracuje z Jennifer Lopez w celu promowania nowego Fiata 500e, niedawno zaprezentowanego w wersji na rynek amerykański. Działanie to wpisuje się w koncepcję marketingową nazywaną product drop i inspirowaną światem modowym. Wszystko to ma na celu wygenerowanie szumu.

Duet pierwotnie połączył siły w 2011 roku, aby promować powrót Fiata do Ameryki. Okres od tego czasu można równie dobrze nazwać straconą dekadą, ponieważ Fiat upadł, pozbył się większości pojazdów ze swojej oferty i sprzedał śmieszne 605 sztuk w Stanach Zjednoczonych w zeszłym roku. Aby odwrócić sytuację, w ramach działań nowy 500e pojawił się w teledysku do piosenki Can’t Get Enough:

Specjalna edycja jest również zapowiadana w krótkim teaserze, który przedstawia starą 500C, a także 500e w kolorze miedzi. Fiat nie mówi na razie zbyt wiele o samochodzie. Pięćsetkę będzie można zamówić 12 marca.

Podobnie jak (500e) RED, najnowsza edycja specjalna będzie prawdopodobnie wyposażona w akumulator o pojemności 42 kWh, który zasila silnik elektryczny o mocy 120 KM i momencie obrotowym 220 Nm. Taka konfiguracja umożliwia hatchowi przyspieszenie od 0 do 96 km/h w 8,5 sekundy i przejechanie około 240 km na jednym ładowaniu.

Możemy spodziewać się, że wkrótce dowiemy się więcej o edycji specjalnej, ale oryginał miał 7-calowy cyfrowy zestaw wskaźników i 10,25-calowy system informacyjno-rozrywkowy. Był on jednak mało atrakcyjny dla potencjalnych nabywców, ponieważ ceny zaczynały się od 32 500 USD.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

 

Previous post
W 2023 roku padł rekord Lamborghini – sprzedano ponad 10 000 aut
Next post
Lamborghini Sian Roadster został wystawiony na sprzedaż za równowartość 18,6 mln zł

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Jeniffer Lopez promuje Fiata 500e w USA