fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Akcja Wesołych Ogrodników – zlot charytatywny

Akcja Wesołych Ogrodników – zlot charytatywny

W słynącym z festiwali rockowych Jarocinie 25. marca odbył się mały, włoski festiwal czterech kółek. Sympatycy i właściciele takich marek, jak Alfa Romeo, Lancia i Fiat wzięli po raz trzeci udział w charytatywnym zlocie będącym imprezą towarzyszącą VII Akcji Wesołych Ogrodników Fundacji Ogród Marzeń z Jarocina, organizowanym przez Monikę Niemczyk i Kamila Sitka.

Forma zlotu jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Łączenie swojej pasji, zainteresowań z pomocą najbardziej potrzebującym – w tym przypadku dzieciom z fundacji Ogród Marzeń z Jarocina. W tegorocznej edycji udział wzięło aż 68 aut z różnych regionów Polski. Najdłuższą drogę na zlot pokonała ekipa z Podkarpacia. Miejscem zbiórki był parking Lidla w Jarocinie, z którego wszyscy razem w asyście policji ruszyli do miejsca docelowego, którym w tym roku był Mickiewiczowski Ośrodek Turystyczny w Żerkowie.

Na miejscu zlotowicze zostali przywitani przez orkiestrę dętą MCT i animatorów z Grow Up Events. Odbył się również pokaz pierwszej pomocy przez OSP Żerniki. Organizatorzy zadbali również o pamiątkowe naklejki ufundowane przez firmę PiRe.com.pl. W pakiecie startowym znajdowała się karta do głosowania na najładniejszą Alfę Romeo, Lancię i Maluszka zlotu. Dzieci można było zostawić pod opieką animatorów, którzy sprostali nawet tym najbardziej wymagającym. O nagłośnienie zadbał Dj Zaga’to.  Kosmetyki samochodowe, które były jedną z nagród za auto zlotu ufundowała firma CzystaFurka.pl z Poznania. Na imprezie została przeprowadzona licytacja, która zasiliła konto fundacji kwotą 700 złotych. Zlotowicze przywieźli również plastikowe nakrętki, które zostały przekazane fundacji. W tegorocznej edycji mediami zlotu był Plenerowy Ostrów. Na obecną chwilę można potwierdzić, że rekord z ubiegłego roku został pobity – udało się zebrać ponad 60 tysięcy złotych!!!

Ostateczna kwota zostanie podana po zaksięgowaniu wszystkich płatności za licytacje. Zarówno frekwencja, jak i pogoda dopisały, co motywuje do kolejnych działań. Właściciele zwycięskich aut otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez organizatorów oraz statuetki, które zostały zrobione przez pomysłodawców eventu. Ponadto szczęśliwcy będą mogli testować pakiet kosmetyków ufundowany przez CzystąFurkę.pl

Tekst: Monika Niemczyk

Zdjęcia: w podpisach

Previous post
TOD'S – legendarne buty do jazdy autem
Next post
Telewizyjny debiut Fiata 500

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Akcja Wesołych Ogrodników – zlot charytatywny