fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Autotraper w nowej odsłonie

Autotraper w nowej odsłonie

autotraper thumb

W minioną sobotę za sprawą Autotrapera mogliśmy odbyć podróż do trzech krajów: Włoch, Stanów Zjednoczonych i Japonii z okazji uroczystego otwarcia nowego salonu sprzedaży.

Miejsca docelowe podróży nie były przypadkowe. To właśnie z tych krajów pochodzą samochody w salonie Autotraper, czyli Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Chrysler, Dodge, Suzuki i Isuzu.

Autotraper, to legendarne miejsce stworzone z pasji do samochodów, znane wielu miłośnikom motoryzacji z całej Polski. Dlatego też na otwarcie salonu w nowej odsłonie licznie stawili się zaproszeni goście związani z firmą Autotraper. Galę otwarcia poprowadził Włodzimierz Zientarski, a prezentację marek Alfa Romeo i Lancia, które zostały włączone do oferty dealera w lutym tego roku, uświetnił występ Dominika Sutowicza, tenora z Teatru Wielkiego w Łodzi, który zaprezentował klasyczny repertuar operowy.

Miłej, rodzinnej atmosferze podczas otwarcia sprzyjała obecność właścicielki Autotrapera, pani Zyty Majchrzak oraz obecność kadry pracującej w tej firmie. Dzięki czemu dało się zauważyć, że każda z zaproszonych osób jest częścią Autotrapera. Swoją obecnością zaszczycili również przedstawiciele importerów Fiat Auto Poland i Suzuki Motor Poland.

Osoby spragnione niezwykłych doznań kulinarnych mogły wybierać spośród najlepszych włoskich win i potraw oraz tradycyjnych potraw kuchni japońskiej przygotowanych przez restaurację Hana Sushi. Natomiast na osoby szukające doznań estetycznych czekały urocze hostessy prezentujące wybrane modele poszczególnych marek.

Nie obyło także się bez dodatkowych atrakcji. Wśród przybyłych osób rozlosowano wiele atrakcyjnych nagród, m.in. trzy podwójne bilety lotnicze na wycieczkę do Mediolanu. W tym wyjątkowym dniu zostały również udostępnione dla zwiedzających strefy serwisowe.

Autotraper to miejsce z ogromną historią tworzoną przez lata, jak również firma wielokrotnie nagradzana za sukcesy w dziedzinie sprzedaży samochodów, czym zyskała sobie tak liczne grono zaprzyjaźnionych osób, często wiernych od samego początku powstania firmy Autotraper. Z całą pewnością jest to bardzo ważny punkt na motoryzacyjnej mapie Polski, głownie za sprawą bogatej oferty oraz przyjaznej atmosfery, która panuje tu na co dzień.

Tekst: Łukasz Maciejek
Zdjęcia: Łukasz Maciejek

Previous post
Forza Kava!
Next post
Rzym na kółkach... czy bez?

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Autotraper w nowej odsłonie