fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Forza Kava!

Forza Kava!

drkava thumb

Nowe, intrygujące miejsce na mapie warszawskich kawiarni zostało sprawdzone przez ForzaItalia.pl. Jaki werdykt?

Dr Kava jest znany uczestnikom zeszłorocznego Zlotu Gwiaździstego. W trakcie dwudniowego pikniku raczył gości imprezy przepyszną kawą i fenomenalnym ciastem. Jeżeli ktoś popełnił błąd i nie skorzystał z okazji w sierpniu, teraz ma możliwość nadrobienia! Dr Kava otworzył małą kawiarnię w centrum Warszawy. Lokal znajduje się przy ulicy Hożej 58/60. Kiedy dowiedzieliśmy się o otwarciu nie mogliśmy odmówić sobie odwiedzenia tego miejsca.

Jak wypadł test? Kawiarnia jest mała i klimatyczna. Przekraczając próg lokalu Dr Kavy od razu udziela się domowy, przyjazny klimat. Wiemy, że będzie nam tutaj dobrze. Wprawdzie brakuje jeszcze stolików ale czy to właściwie jest problem? Na poduszkach siedzi się równie wygodnie, a w lecie będzie można okupować także chodnik.

Dr Kava nie wybiera swoich baristów przypadkowo. Potrafią przygotować wiele specjałów. Poproście Maćka o jego mistrzowską mieszankę z syropami smakowymi! Kawowi ortodoksi także nie będą zawiedzeni. Espresso czy ristretto? Proszę bardzo! Poza doskonale przyrządzoną Chicco d’Oro można przekąsić smaczne panini czy też oryginalne włoskie pastylki Leone.

 
Szczerze polecamy to miejsce. Przetestowaliśmy je większą grupą w ostatni wtorek. Zapowiada się nowa świecka tradycja – cykliczne spotkania ForzaItalia.pl.
Śledźcie nasze forum i profil na Facebooku, gdzie będziemy informować o kolejnych wydarzeniach. Do zobaczenia!
Poprzedni wpis
Aperitivo Italiano w BONU
Następny wpis
Autotraper w nowej odsłonie

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Forza Kava!