fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Barchetta.pl zwycięzcą pojedynku gokartowego!

Barchetta.pl zwycięzcą pojedynku gokartowego!

gokarty thumb

We wczorajszym wyścigu drużyn Blogomotive.pl, Złomnik.pl i ForzaItalia.pl, którego areną było Centrum Kartingowo-Biznesowe Grand Prix w warszawskim centrum handlowym Blue City, absolutną tryumfatorką została Meg.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia, w którym na torze rywalizowały drużyny skupione wokół blogów motoryzacyjnych oraz naszego klubu był Rafał, uznany bloger motoryzacyjny prowadzący stronę Blogomotive.pl.

Sprawca zamieszania, czyli Rafał z Blogomotive.pl

Każdy z teamów składał się teoretycznie z sześciu osób. Praktycznie osób było więcej, więc plan rozegrania eliminacji, w których każda z drużyn wyłoniłaby dwóch najszybszych jeźdźców mających później reprezentować ją w finale, legł w gruzach.

“Drużyna Pędzenia” czyli zespół Blogomotive. A przynajmniej część drużyny.

Jako pierwsi do boju ruszyli gospodarze, czyli “Drużyna Pędzenia”, jak ochrzcił swoją ekipę Blogomotive. Najlepszy czas uzyskała Meg (0:20.347 s) i Rafał (0:20.821 s). Następnie na torze pojawiła się brygada Złomnika. Wyników tej drużyny niestety nie znamy, bowiem nie wzięliśmy wydruku. 🙂

Brygada Złomnik w napięciu śledzi wyniki. No może z wyjątkiem lidera. No, właściwie to tylko Dahoovka śledzi. 🙂

Następnie tor został oddany w nasze władanie. W wewnętrznej rywalizacji ForzaItalia.pl najszybszy okazał się Biker82 z czasem 0:21.180 s a drugi Słupi (0:21.748 s). Na kolejnych miejscach uplasowali się Martini, Cobretti, kasyx32 i Bianco.

Zawodnicy Scuderia ForzaItalia.pl

W ostatnim biegu, wystartowali zawodnicy reprezentujący barwy wszystkich drużyn. Tym razem team ForzaItalia.pl reprezentowali jak zwykle spóźniony krzychoo, oraz QbaS, który w czasie drużynowego startu FI.pl pełnił rolę fotoreportera. Ponownie najszybsza okazała się Meg, która dodatkowo poprawiła swój czas z pierwszego biegu, uzyskując tym razem 0:20.168 s. Kolejny w rankingu był Andrzej reprezentujący barwy Złomnika (czas 0:21.089 s). Nasi klubowi zawodnicy pokonali swoje najszybsze okrążenia w czasie 0:21.568 s (krzychoo) i 0:21.879 s (QbaS).

Let the race begin!

Obiekt na którym mieliśmy okazję się ścigać, robi duże wrażenie swoim profesjonalnym wyposażeniem oraz przygotowaniem. Pomiar czasu zintegrowany z Facebookiem (tak! możliwe jest automatyczne publikowanie wyników na wallu “ściganta”) robi wrażenie nawet na obeznanych z wszelkimi nowinkami technicznymi geekach. Gokarty włoskiej firmy Birel są utrzymane w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Sam tor jest nieco ciasny i krótki, ale nie przeszkadza to w dobrej zabawie.

Na torze konkurenci mogli podziwiać głownie plecy Meg.

Rywalizacja, choć bez zbędnego spinania się, dostarczyła nam wielu emocji. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem umiejętności Meg i gratulujemy jej zwycięstwa. Dziś zbierała punkty dla Blogomotive.pl, ale wiemy, że jest jedną z założycielek forum Fiata Barchetta (http://barchetta.pl). Stąd też przypisujemy jej tryumf na konto klubów zrzeszających miłośników włoskiej motoryzacji. 🙂 A Rafałowi – Blogomotive.pl serdecznie dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy drugiego miejsca. 😉

Tekst: Krzysztof Kubas
Zdjęcia: Jakub Strzemżalski

Strona Centrum Kartingowo-Biznesowego Grand Prix – http://www.centrumkartingowe.pl/

Obszerna galeria z pojedynku TUTAJ

Poprzedni wpis
Remont 500-tki część I
Następny wpis
Spotkanie z autorką książki "Smaki Toskanii"

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
Udostępnij

Barchetta.pl zwycięzcą pojedynku gokartowego!