fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Desmoend Jarocin 2011

Desmoend Jarocin 2011

desmoend 1 baner

W weekend 14-16 października, w Jarocinie odbyła się impreza oficjalnie kończąca sezon klubu Desmo Maniax, największego polskiego klubu D.O.C. (Ducati Owners Club).

Piękna pogoda i ciekawy ośrodek, który był bazą całej imprezy, stanowiły idealne tło dla spotkania licznej grupy znajomych, przyjaciół, a przede wszystkim pasjonatów i miłośników marki Ducati.

W tych sprzyjających okolicznościach, czas szybko mijał na opowieściach z torów wyścigowych, relacjach z wypraw i wspólnych wyjazdów z właśnie kończącego się sezonu. Pojawiały się pomysły na kolejne imprezy, wyjazdy i spotkania oraz zawiązywały się nowe znajomości.

 

desmoend 5

 

desmoend 7

 

desmoend 10

 

Na imprezie pojawili się także przedstawiciele nowego importera marki Ducati w Polsce, “zamykając” pierwszy sezon pracy z włoskimi motocyklami w naszym kraju. Dzięki ciepłemu przyjęciu, rzeczowej wymianie zdań i opinii z pasjonatami Ducati importer zyskał bezcenną wiedzę dzięki której może jeszcze skuteczniej rozwijać markę w Polsce. Zapowiada się owocna współpraca przedstawiciela Ducati z polskimi klubami!

 

desmoend 8

 

desmoend 4

 

desmoend 1

 

Zdjęcia: Jarosław Frankowski

Poprzedni wpis
Bella Italia - parę słów o geografii
Następny wpis
Listopadowy Automobilista - polecamy!

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Desmoend Jarocin 2011