fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

X urodzinowy Zlot Alfaholicy.org

X urodzinowy Zlot Alfaholicy.org

W czwartek 27 sierpnia rozpoczął się X Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo organizowany przez Ogólnopolski Klub Alfa Romeo Alfaholicy.org. Trwające do niedzieli spotkanie fanów włoskiej marki zgromadziło stałych uczestników jak również niedawno zarejestrowanych klubowiczów.

W tym czasie każdy z nich mógł się dzielić z innymi swoją pasją do samochodów marki Alfa Romeo jak również nawiązać nowe znajomości, a i zobaczyć dawno niewidziane twarze – jest to bowiem okazja nie tylko do sportowej rywalizacji, ale i zabawy w gronie ludzi mających wspólne zainteresowania.

X urodzinowy Zlot Alfaholicy.org

Trzeba zaznaczyć , że był to jubileuszowy Zlot naszego Klubu, gdyż powstał on dokładnie 10 lat temu , także nie obyło się bez toastu i tortu.

Impreza odbyła się w Morsku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.  Poza wspaniałymi krajobrazami na zlotowiczów czekało sporo atrakcji. Na piątek organizatorzy zaplanowali rywalizację na Torze Wyrazów w Częstochowie.

X urodzinowy Zlot Alfaholicy.org

Wszyscy chętni uczestnicy mogli do woli testować swoje możliwości. Mieli również okazję by sprawdzić się w konkurencji na najlepszy czas. Triumfatorem okazała się Alfa 75, która kierował _em wykręcając czas 00:53:13.

X urodzinowy Zlot Alfaholicy.org

Po powrocie i odśpiewaniu hucznego 100 lat oraz wzniesieniu toastu odbyła się biesiada przy muzyce i grillu w szałasie jurajskim. Tort z pięknym logiem Alfaholicy.org był pyszny.

X urodzinowy Zlot Alfaholicy.org

Mogliśmy również spróbować regionalnych przysmaków jak prażonki  i piwo jurajskie.

Sobota była dniem Rajdu Turystycznego wiodącego przez Jurę Krakowsko – Częstochowską. Mogliśmy zwiedzić m.in. przepiękne zamki Bobolice, Olsztyn czy Ogrodzieniec, a także spróbować swoich sił w wspinaczce. Dla wielu największą atrakcją dnia był zjazd na tyrolce zorganizowany przez Speleoklub Częstochowa.

DSC 0446a

X urodzinowy Zlot Alfaholicy.org

Po przyjeździe każdej z ekip i chwili odpoczynku zasiedliśmy do konkursu wiedzy na temat marki Alfy Romeo. Test układany przez kolegę fiergloo sprawił wiele trudności, gdyż pytania nie były łatwe. Po takim wysiłku znalazł się czas na integracje przy grillu, ognisku i wszelkich pysznościach.W niedziele zostały ogłoszone wyniki konkursów oraz rozdane nagrody.

I miejsce na Torze – em – Alfa Romeo 75 Twin Spark

I miejsce na Rajdzie Turystycznym – Majkel

I miejsce w konkursie wiedzy o marce Alfa Romeo – Wojciech Bambi

Najpiękniejsza Alfa Zlotu – fiveseven – Alfa Romeo Alfetta GTV6

Najstarsza Alfa Zlotu – fiveseven –  Alfa Romeo Alfetta GTV6

Najpiękniej brzmiąca Alfa Zlotu – Paweł Olszewski – Alfa Romeo Spider 916 V6

Nagrody  ufundowali sponsorzy m. in. firma Autex, Biochemia Lublin, Klimaterm Rafał Matlak, PMFaktory, Cinsoft, Artdetailing, aMoto czy Motodelta.

Patronat medialny – OtoZawiercie.pl

Po dopełnieniu oficjalnej części przyszło nam się pożegnać. Teraz tylko z niecierpliwością czekać na kolejne nasze spotkanie. Widzimy się za rok!

 

Autorzy zdjęć: edhel, slavol, Merbau1

Relacja:  edhel

Redagował: fiergloo

 

Poprzedni wpis
Piknik włoski na Ursynowie
Następny wpis
Auto Moto d'Epoca w Padwie

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

X urodzinowy Zlot Alfaholicy.org