fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Złombol 2011: Loch Ness już dzisiaj?

Złombol 2011: Loch Ness już dzisiaj?

zlombolloch thumb

Nasza załoga – Grzegorz i Ryszard szybko i konsekwentnie zbliża się do mety rajdu.

Do Lipska „Knot i Kanciarz” dotarli bez żadnych problemów już około 19.00 w sobotę. Odpoczynek po pierwszym dniu podróży połączony był z mocną integracją załóg, co nasi zawodnicy do dziś bardzo miło wspominają.

W niedzielę Duży Fiat wystartował już o 7 rano, by przeciąwszy Niemcy i Holandię pominąć nocleg w Eindhoven, szybkim tempem przejechać Belgię i przy użyciu promu z Calais o godzinie 2:30 w nocy dokonać desantu na Wielką Brytanię w Dover. Po dwóch kolejnych godzinach jazdy, Grzegorz i Ryszard dotarli do Hertford, gdzie zaplanowany był kolejny nocleg. Drobnym utrudnieniem był fakt, że na kemping wpuszczano dopiero od 9 rano, więc część odpoczynku nasza dzielna załoga musiała zorganizować sobie „na dziko”, pod kempingiem. 🙂

Plan na dzień dzisiejszy, to zdobycie Loch Ness – czyli jazda non stop. Chłopaki twierdzą, że w górach może być ciężko i założenia są bardzo ambitne, ale my trzymamy kciuki i jesteśmy pewni, że wszystko się powiedzie!

Inne załogi radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Niestety duże problemy miał zespół „Generał Jaruzel”. Skończyły się one złomowaniem ich Fiata 125p, ale duch walki nie zginął i na szrocie na którym dokonał żywota ich „Borewicz” zakupili kolejny pojazd w cenie poniżej tysiąca, którym gonią pozostałych uczestników! That’s the spirit!

Poprzedni wpis
Złombol wystartował!
Następny wpis
Spada Codatronca Monza

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Złombol 2011: Loch Ness już dzisiaj?