fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Fiat ogłasza w Polsce wielką akcję serwisową

Fiat ogłasza w Polsce wielką akcję serwisową

Masz Fiata, Alfę Romeo lub Lancię? A może Abartha? Ta akcja serwisowa, którą o głosił Fiat Auto Poland dotyczy Twojego samochodu…


"Wiosenny maraton bezpieczeństwa" tak nazywa się nowa akcja serwisowa przygotowana przez Fiat Auto Poland. To propozycja zaadresowana do właścicieli wszystkich modeli samochodów marek Fiat, Alfa Romeo i Lancia, którzy chcą sprawdzić stan swojego auta po zimie i przygotować je na wiosenne i letnie miesiące – przynajmniej tak ją zachwalają ludzie z FAP 🙂

Jeśli się zdecydujesz umówić ze swoim autem w ASO na taki "maraton" to za kontrolę 14 najważniejszych elementów samochodu zapłacisz 60 zł. Tam sprawdzą stan układu hamulcowego (m.in. stopień zużycia klocków i tarcz hamulcowych), skontrolują płyn hamulcowy oraz kondycję ogumienia. Przegląd zawieszenia na linii diagnostycznej obejmie wahacze, końcówki układu kierowniczego i stabilizatory.

Pod lupę trafią także amortyzatory – zostanie skontrolowana szczelność i oczywiście ich skuteczność. Sprawdzą również stan wycieraczek, oświetlenia, płynów eksploatacyjnych i zabezpieczenia podwozia. Poszukają ubytków w powłoce lakierniczej. Próbie poddana będzie także wydajność klimatyzacji. Mechanicy skontrolują stopień napięcia paska sprężarki klimatyzatora. Wreszcie, by samochód "pachniał nowością" serwisanci wykonają bezpłatnie dezynfekcję wnętrza przez ozonowanie.

Dodatkowo, podczas tegorocznej wiosennej akcji, Fiat Auto Poland proponuje promocyjne warunki zakupu na wybrane oryginalne części zamienne. Lista obejmuje amortyzatory, świece zapłonowe, filtry kabinowe/przeciwpyłowe, tarcze i klocki hamulcowe, wahacze oraz pióra wycieraczek.

Jednak to nie wszystko, co oferują serwisy FAP. Na koniec wizyty każdy właściciel auta sprawdzonego w ASO otrzyma numizmat, pierwszy z serii "Kolekcja Fiata na lata" z wizerunkiem Polskiego Fiata 508 Junak. Do numizmatu będzie dołączony certyfikat z kuponem upoważniającym do 10 procent zniżki na usługi do wykorzystania podczas następnej wizyty w serwisie.

"Wiosenny maraton bezpieczeństwa" już trwa i zakończy się 31 maja 2011 r.

Previous post
Alfisti podziękowali Mediolanowi
Next post
Nie tylko "kupa kamieni" - o starożytności w Rzymie

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Fiat ogłasza w Polsce wielką akcję serwisową