fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Nie daj się wyślizgać! Zrób przegląd przed zimą

Nie daj się wyślizgać! Zrób przegląd przed zimą

Przezorny zawsze zabezpieczony! I nie chodzi tu o to o czym myślicie. Oto wasz sprzęt ze słonecznej Italii trzeba uzbroić na czas polskiej zimy…

Najlepszym sposobem na uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek jakie przynosi zima jest odpowiedni przegląd i przygotowanie samochodu. Sieć autoryzowanych serwisów Fiat Auto Poland zaprasza wszystkich właścicieli aut marek Alfa Romeo, Abarth, Fiat i Lancia do bezpłatnego skontrolowania 10 ważnych elementów samochodu w ramach akcji "Z nami zimowe podróże są bezpieczne".

Spece z serwisów FAP sprawdzą akumulator oraz kondycję ogumienia. Pod lupę trafią także układy: hamulcowy, kierowniczy, zawieszenia i wydechowy oraz stan wycieraczek, oświetlenia i płynów eksploatacyjnych.

Jednak to nie wszystko, co oferują serwisy FAP. Mechanicy przy pomocy preparatów niemieckiej firmy TUNAP uodpornią samochód na mroźne macki zimy. Usługa kosztuje tylko 29 zł brutto i obejmuje najbardziej narażone na przymarzanie punkty auta.

W ramach zabiegu konserwującego pracownik zadba o właściwe:
– smarowanie zawiasów drzwiowych oraz zamka maski silnika i bagażnika
– zabezpieczenie bębenków zamków drzwiowych
– zabezpieczenie uszczelek drzwiowych

"Nasza akcja serwisowa pokazuje jak ważne dla nas jest oferowanie na wysokim poziomie usług posprzedażowych. U nas kontakt z klientem nie kończy się na sprzedaży samochodu. Staramy się dbać o klientów przez cały okres używania przez nich aut marek należących do Grupy Fiata." – powiedziała Grażyna Bandoła, kierująca działem części zamiennych i usług w Fiat Auto Poland.

Ponadto podczas tegorocznej akcji Fiat Auto Poland oferuje nie tylko bezpłatne skontrolowanie samochodu ale także atrakcyjne warunki zakupu części zamiennych i akcesoriów. Na liście są m.in. obręcze stalowe, amortyzatory, paski rozrządu, filtry, tarcze i klocki hamulcowe, sprzęgła, akumulatory firmy CENTRA/EXIDE, żarówki czy pióra wycieraczek.

Akcja serwisowa już trwa i zakończy się dopiero 31 stycznia 2011 r. Aby umówić się na spotkanie wystarczy skontaktować się ze specjalistą w znanym wam ASO. Poza tym lista placówek znajduje się na stronach Alfaromeo.pl, Abarth.pl, Fiat.pl oraz Lancia.pl.

Poprzedni wpis
Forza Alfa! Ta ślicznotka w Polsce jest na wagę złota!
Następny wpis
Najnowszy Automobilista

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Nie daj się wyślizgać! Zrób przegląd przed zimą