fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Forza Alfa! Ta ślicznotka w Polsce jest na wagę złota!

Forza Alfa! Ta ślicznotka w Polsce jest na wagę złota!

"Złote kierownice" rozdane! Wiemy kto robi najlepsze auta – decydowali kierowcy z całej Polski. Wśród ozłoconych jest ona – zgrabna i powabna…

Podczas uroczystej gali redakcja magazynu "Auto Świat" ogłosiła wyniki drugiej edycji plebiscytu "Złota Kierownica". Zwyciężyło w nim sześć aut, które zebrały w swoich kategoriach najwięcej głosów czytelników.  

O tytuł "Złotej Kierownicy 2010" walczyły 42 samochody w sześciu kategoriach. Zwycięzcą w kategorii aut kompaktowych została Alfa Romeo Giulietta.

Redakcja wręczyła również wyróżnienie firmie Fiat Auto Poland za szczególne zasługi na rzecz kierowców z niepełnosprawnością. Wyróżnienia przyznano w ramach projektu "Kierowca bez barier", realizowanego we współpracy z Fundacją Integracja.

"Złota Kierownica" to jeden z najbardziej prestiżowych europejskich plebiscytów motoryzacyjnych. Jego historia sięga 1976 roku. Przyznawane są w nim wyróżnienia dla najlepszych aut prezentowanych w danym roku, które znalazły uznanie w oczach czytelników. W Polsce plebiscyt organizowany jest od 2009 roku przez tygodnik "Auto Świat".

Plebiscyt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród czytelników "Auto Świata" – do redakcji napłynęło prawie 80 tys. głosów.

Poprzedni wpis
Skradziony Fiat Coupe
Następny wpis
Nie daj się wyślizgać! Zrób przegląd przed zimą

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Forza Alfa! Ta ślicznotka w Polsce jest na wagę złota!