fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Nowa Multistrada 1200

Nowa Multistrada 1200

Ducati Multistrata 1200Znamy datę premiery nowej Multistrady 1200

Bolonia, 30.10.2009: Ducati potwierdziło w końcu, że nowa Multistrada 1200, która od miesięcy jest tematem numer jeden w międzynarodowych publikacjach i artykułach, oraz jest źródłem plotek i spekulacji na licznych forach i blogach, będzie miała swoją oficjalną prezentację podczas Międzynarodowych Targów Motocykli w Mediolanie EICMA 2009, gdzie zupełnie nowy model z pewnością będzie w centrum uwagi.

W dniach od 10. do 15. listopada, w hali 18 Milano Fiera, ten wyjątkowy motocykl będzie prezentowany publiczności po raz pierwszy. Wystawę motocykla poprzedzi specjalna prezentacja przygotowana dla międzynarodowej prasy, która odbędzie się w dniu 9. listopada. 

Ducati, wierne pierwotnej koncepcji, która łączy technologię motocykla sportowego z komfortem i uniwersalnością, poszerza swoją gamę modelową motocykli o zupełnie nową Multistradę 1200, zaprojektowaną tak aby sprostać oczekiwaniom wszystkich motocyklistów.

Projektantom nowej Multistrady 1200 udało się stworzyć motocykl o sportowych osiągach i zupełnie nowym wyglądzie, utrzymanym w wyjątkowym stylu Ducati. Przy projektowaniu motocykla duży nacisk położono także na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Ducati, wykorzystując technologię motocykli sportowych startujących w MotoGP i WSBK, stworzyło maszynę zdolną stawić czoła różnym typom nawierzchni przy okazji bliższych i dalszych wypraw. Od sportowego motocykla, który dostarcza czystej adrenaliny, do podróżnika przeznaczonego na długie wyprawy z pasażerem i bagażem, od motocykla służącego do sprawnego poruszania się na co dzień do zwinnego enduro zdolnego stawić czoła szlakom off-road – nowa Multistrada 1200 dostosowuje się do oczekiwań swojego użytkownika.

Sercem nowej Multistrady 1200 jest, pochodzący z wygrywającego tytuły Mistrza Świata modelu 1198, silnik Testastretta, zmodyfikowany aby zapewnić wyjątkową płynność oraz przewidywalność pracy. Silnik, nazwany Testastretta 11°(jedenaście stopni), jest krokiem milowym w połączeniu osiągów z wszechstronnością.

Ducati Multistrada 1200

Odliczaj razem z nami na multistrada.ducati.com

Poprzedni wpis
Basso Mistrzem Europy
Następny wpis
Alfaholicy śladami Elmotu

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
Udostępnij

Nowa Multistrada 1200