fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Nowe Centrum Serwisowe Pagani w Chinach

Nowe Centrum Serwisowe Pagani w Chinach

Dla większości włoska motoryzacja to Alfa Romeo, Fiat, Ferrari czy Maserati. Gdy spojrzymy w karty historii zauważymy, że marka z Turynu powstała już niemal 120 lat temu, Alfa Romeo i Maserati również przekroczyły już magiczną barierę 100 lat na rynku, Ferrari zaś za 2 lata będzie świętować 80 lat istnienia.  Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku Pagani. Marka ta dołączyła do grona włoskich producentów samochodów zaledwie 25 lat temu.

Pagani to luksusowa marka włoska, która szczyci się modelami z włókna węglowego i tytanu. Została założona w 1992 roku przez Horacio Paganiego. Pierwszym modelem wyprodukowanym przez firmę był model Zonda pokazany w 1999 roku. Produkowany był do końca 2003 roku.

Firma, której samochody są „szyte na miarę” nie bije rekordów sprzedaży. Systematycznie znajduje jednak swoich kolejnych entuzjastów. Najlepiej świadczy o tym otworzenie Centrum Serwisowego w Hong-Kongu. Otwarcie nowego punktu obsługi posprzedażnej to pewnego rodzaju kamień milowy dla marki w Chinach. Oprócz najwyższej jakości sprzętu diagnostycznego, zespołu wybitnych specjalistów z dziedziny mechaniki samochodowej, nowe Centrum Pagani świadczy również usługę „Latający Doktor”.  Usługa ta skierowana jest do właścicieli samochodów Pagani, którzy nie mogą dotrzeć do serwisu. Wyszkoleni technicy wysyłani są we wskazane miejsce, by pomóc zdiagnozować i usprawnić konkretne auto. „Latający Doktor” to usługa, z której zarząd firmy jest bardzo dumny. To także bardzo ważny gest w kierunku klientów, który sprawił, że poczuli się wyjątkowi.

Tekst: Paweł Oblizajek

Zdjęcia: Pagani Press

Poprzedni wpis
Giulia 2.2 180 KM MultiJet - raport po 9500 km
Następny wpis
Fiat Fullback - test. Część 1: w pracy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Nowe Centrum Serwisowe Pagani w Chinach