fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Premiera AGTZ Twin Tail została zapowiedziana na 25 maja

Premiera AGTZ Twin Tail została zapowiedziana na 25 maja

Globalna premiera AGTZ Twin Tail będzie miała miejsce 25 maja 2024 roku nad brzegiem jeziora Como, podczas wydarzenia FuoriConcorso. Dwa dni wcześniej, o godzinie 10:00, na stronie agtztwintail.com i kanałach społecznościowych AGTZ Twin Tail, La Squadry i Atelier Zagato nastąpi premiera online.

Wersja produkcyjna AGTZ Twin Tail zostanie wystawiona w dniach 25-26 maja pośród najbardziej kultowych ikon motoryzacyjnych, jakie pojawią się na wydarzeniu FuoriConcorso. Podczas prac nad tym pojazdem producent inspirował sie m.in. A220 w wersji z długim i krótkim tyłem. Do śledzenia informacji na temat wspomnianego auta, zachęca La Squadra:

Artystyczne piękno nadwozia. Legendarne barwy wyścigowe. Unikatowa koncepcja wymienialnego tyłu. Świętuj razem z nami imponujący owoc współpracy pomiędzy polskim przedstawicielem najbardziej prestiżowych motoryzacyjnych marek na świecie La Squadra, a najstarszym istniejącym domem budowy karoserii na zamówienie Atelier Zagato na FuoriConcorso!

Już na pierwszy rzut oka na Zagato Twin Tail widać podobieństwo do pojazdu, na bazie którego został opracowany, czyli do Alpiny A110. Docelowo ma powstać 19 egzemplarzy, każdy z ceną od 650 000 euro. O ile producent wcześniej opublikował oficjalne zdjęcia, o tyle poskąpił informacji na temat specyfikacji, którą zapewne poznamy 23 maja.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Ferrari z podium na 6H of Spa
Next post
Lamborghini zależy na tym, by przeciętny kierowca był szybki za kierownicą ich samochodów

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Premiera AGTZ Twin Tail została zapowiedziana na 25 maja