fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Zderzaki do Delty HF Integrale ponownie w produkcji

Zderzaki do Delty HF Integrale ponownie w produkcji

FCA Heritage i Mopar łączą siły w procesie odtwarzania oryginalnych części zamiennych do klasycznych samochodów. Na pierwszy ogień pójdą zderzaki do legendarnej Lancii Delty HF Integrale.

Właściciele klasycznych samochodów FCA mogą teraz zakupić Heritage Parts, nową linię wiernie odtworzonych części zamiennych do klasycznych samochodów, opracowanych i stworzonych przez FCA Heritage w połączeniu z marką Mopar. Projekt rozpoczyna się od jednego z najbardziej charakterystycznych pojazdów w historii FCA: przednie i tylne zderzaki Lancia Delta HF Integrale i Lancia Delta HF Integrale Evoluzione są dostępne do zamówienia od 4 grudnia 2019 roku.

Części są produkowane przy użyciu oryginalnych form zachowanych przez FCA Manufacturing. Zderzaki nie wymagają polerowania ogniowego, za to przed malowaniem muszą zostać wyszlifowane przez klienta.

W produktach oferowanych przez Mopar i FCA Heritage stosowane są oryginalne formy i materiały, zapewniające doskonałe dopasowanie i spełniające obowiązujące przepisy homologacyjne. Jest to ważna nowa inicjatywa dla właścicieli ponadczasowych pojazdów, stanowiących żywy symbol najbardziej prestiżowych zwycięstw rajdowych. 

Asortyment Heritage Parts łączy zatem bezcenne dziedzictwo dokumentalne FCA Heritage – działu grupy zajmującego się ochroną i promocją historycznego dziedzictwa marek Alfa Romeo, Fiat, Lancia i Abarth – oraz wysoką jakość, bezpieczeństwo i niezawodność oryginalnych części produkowanych przez Mopar, markę zajmującą się dostarczaniem części zamiennych, obsługą klienta i wsparciem dla pojazdów grupy FCA.

 Zderzaki do Lancii Delty HF Integrale można zamówić w autoryzowanej sieci FCA lub bezpośrednio w sklepie Mopar Store. Jest to oficjalny sklep dla klientów prywatnych, gdzie mogą zakupić akcesoria i części zamienne, ale także skorzystać ze spersonalizowanych usług dla swoich pojazdów z grupy FCA. 

Zamówienia na zderzaki do Integrale Evoluzione można składać począwszy od 4 grudnia 2019 roku, zaś na zamówienie zderzaków do modelu Integrale trzeba poczekać do 9 grudnia. 

 Ceny katalogowe:

  • Lancia Delta HF Integrale, zderzaki przednie (p/n 82445937), € 1,300 + VAT
  • Lancia Delta HF Integrale, zderzaki tylne (p/n 82445936), € 1,150 + VAT
  • Lancia Delta HF Integrale Evoluzione, zderzaki przednie (p/n 176978599), € 1,300 + VAT
  • Lancia Delta HF Integrale Evoluzione, zderzaki tylne (p/n 176971999), € 1,150 + VAT

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Unikatowa Zonda Aether sprzedana za 6,05 mln dolarów na aukcji w Abu Dhabi
Next post
Maserati świętuje 105-letnią historię rozpoczynając nową erę

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Zderzaki do Delty HF Integrale ponownie w produkcji