fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Alfa Romeo uwieczniona na zawsze

Alfa Romeo uwieczniona na zawsze

albumscarb thumb
 
Holenderski klub miłośników i posiadaczy Alfa Romeo wydał album na urodziny ukochanej marki.

Publikacja została zrealizowana z materiałów zebranych przez klubowiczów w trakcie wielu lat działalności SCARB. Album jest podzielony na sekcje tematyczne, jak: Alfisti, stulecie, scudetto, auta torowe, klasyka, emblematy Alfa Romeo oraz inne. Każdy rozdział zawiera wiele kolorowych zdjęć których poziom – zarówno artystyczny, jak i techniczny – jest bardzo wysoki. 
 
 
Unikatowe egzemplarze 6C 2500, TZ1, TZ2, RZ, SZ  – na holenderskim rynku nie brakuje kolekcjonerskich egzemplarzy Alfa Romeo. W tym towarzystwie Giulia już na nikim nie robi wrażenia 😉 . O sile tego klubu świadczy również fakt, iż do Mediolanu na stulecie przyjechało przeszło 100 samochodów z samej tylko Holandii. SCARB organizuje również co roku największy zlot Alfa Romeo w Europie pod nazwą Spettacolo Sportivo. Jak pewnie pamiętacie, w zeszłym roku odwiedziliśmy imprezę aby zobaczyć, jak Holendrzy świętują urodziny Alfy
 
 
Z dużym podziwem możemy patrzeć na rynek aut i możliwości holenderskich kolegów. Wierzymy jednak, że tak ambitne przedsięwzięcia są możliwe i w Polsce. W redakcji zaczął iskrzyć pomysł, aby również zrealizować takie wydawnictwo –  od Alfisti dla Alfisti. Pokazać pasjonatów i ich przedsięwzięcia, historie klubów czy wydarzeń. Zeszłoroczna publikacja Fiat Auto Poland Alfa Romeo 1910-2010 z opisem historii Alfy w Polsce była potrzebna i już stała się poszukiwanym wydawnictwem kolekcjonerskim. Teraz czas na odpowiedź środowiska pasjonatów. Wchodzicie w to?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poprzedni wpis
Czarno-Białe Aperitivo
Następny wpis
Evolucja. Test Abartha Punto Evo 1.4 MultiAir

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Alfa Romeo uwieczniona na zawsze