fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

50 Fiatów 500 będzie dostępnych w usłudze carsharingu w Rosji

50 Fiatów 500 będzie dostępnych w usłudze carsharingu w Rosji

FCA Russia nawiązała strategiczną współpracę z firmą wypożyczającą auta na minuty, w ramach której w usłudze carsharingu w obrębie Moskwy udostępnionych zostanie 50 nowych Fiatów 500

Fiat 500 to jeden z najpopularniejszych miejskich samochodów w Europie, który jest ceniony za stylistykę, dynamikę i oszczędne silniki. I to wspomniane  atuty miały zadecydować o wyborze tego pojazdu przez przedstawicielstwo firmy Delimobil. W późniejszym okresie ma zapaść decyzja dotycząca tego, czy oferta na flotę firmową zostanie rozszerzona na inne rosyjskie miasta.

Sukces Fiatowi wróży dyrektor generalny Delimobil, Mukhit Seidakhmetov:

Każdy z naszych samochodów jest obecnie wynajmowany średnio 13 razy dziennie. Według naszych szacunków Fiat 500 może łatwo pobić ten rekord. Mamy nadzieję rozszerzyć naszą współpracę i będziemy dalej zastanawiać się wspólnie z FCA, jakie modele dodać do naszej floty.

Obecnie Delimobil może pochwalić się pokaźną flotą ponad 7500 samochodów. Według oficjalnych danych dziennie ponad 2 400 000 zarejestrowanych użytkowników wypożycza pojazdy 42 000 razy. 

Eksperci z FCA Russia są zdania, że nawiązanie współpracy z Delimboil ma dużą wartość strategiczną zważywszy na coraz większą chęć społeczeństwa do korzystania z produktów bez potrzeby ich posiadania, co daje dużą elastyczność. 

Firma carsharingowa Delimobil została założona w 2015 roku. To pionier na rynku rosyjskim, który z czasem stał się istotną częścią infrastruktury transportowej. Przedsiębiorstwo działa w 11 rosyjskich miastach.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Poprzedni wpis
III runda pucharu ForzaItalia.pl rozegrana
Następny wpis
Startuje Ferrari Corsa Baltica 2019

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
Udostępnij

50 Fiatów 500 będzie dostępnych w usłudze carsharingu w Rosji