fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Aktywny weekend miłośników włoszczyzny!

Aktywny weekend miłośników włoszczyzny!

Alfa Romeo BydgoszczMaszyny przygotowane do wiosennych rozruchów ?  W najbliższy weekend macie dwie bardzo dobre okazje do przejażdżki. 
W sobotę 19 marca w Piotrkowie Trybunalskim odbywa się spore spotkanie miłośników Alfa Romeo.  Pomysł zainicjowany dyskusjami na forum Alfaholicy.org przerodził się w całkiem spore spotkanie. Swój przyjazd zapowiedziało ponad 60 załóg! Organizatorzy przygotowali przejazd w kolumnie w eskorcie policyjnych Alfa Romeo 159 oraz próby sprawnościowe na lotnisku. Ten regionalny zlot jest organizowany przy współpracy z Automobilklubem Piotrkowskim. 
Gdzie się stawić ? Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 11 na ul. Zamkowej w Piotrkowie Trybunalskim. Pozostałe szczegóły znajdziecie w serwisie AlfaNews.pl  Ł»yczymy dobrej zabawy!
W niedzielę 20 marca z kolei ma miejsce duże spotkanie miłośników włoskiej motoryzacji w Bydgoszczy. Lokalny klub Alfa Romeo Squadra Corse zaprosił do siebie nie tylko pasjonatów Alfy ale również innych włoskich marek.  Odzew był nadspodziewanie duży i szykuje się spotkanie na ponad 60 załóg! Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali  trochę atrakcji. Po szczegóły odsyłamy do broszury informacyjnej udostępnionej przez organizatora 
ForzaItalia.pl objęła patronat medialny nad bydgoskim spotkaniem
tekst: Jakub Strzemżalski
Poprzedni wpis
Brunetka czy... brunetka? A może nowa Lancia?
Następny wpis
Pierwsza runda Pucharu Youngimer Party

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Aktywny weekend miłośników włoszczyzny!