fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Alfa Romeo i Fiat kuszą promocjami z okazji Czarnego Piątku

Alfa Romeo i Fiat kuszą promocjami z okazji Czarnego Piątku

Z okazji Black Friday dealerzy Alfy Romeo i Fiata przygotowali specjalne, promocyjne oferty. Zaoszczędzić można nawet kilkanaście tysięcy złotych!

W Stanach Zjednoczonych Black Friday jest jednym najbardziej dochodowych dni dla sprzedawców. Promocyjne ceny przyciągają tłumy klientów, którzy w skrajnych przypadkach skłonni są do wyrywania towarów innym kupującym, czy nawet wszczynania bójek. Najbardziej wytrwali „łowcy okazji” ustawiają się przed centrami handlowymi nawet parę dni przed tym długo wyczekiwanym piątkiem.

Alfa Romeo i Fiat kuszą promocjami z okazji Black Friday

Black Friday to również dobry pretekst dla firm działających na terenie Europy, a także w Polsce, do tego, by wywindować słupki sprzedaży. Dlatego też, poza trwającą akcją wyprzedażową rocznika 2017, u dealerów Fiata można kupić auto w promocyjnej cenie również w ramach Czarnego Piątku, przypadającego na 24 listopada 2017 roku. Przebierać można niemal we wszystkich modelach oferowanych na polskim rynku – 500, 500L, 500X, Tipo, Doblo, Qubo, Punto, Panda. Ceny są średnio od 3000 do 4000 zł niższe od regularnych. Na stronie (stock.fiat.pl/blackfriday) Fiata znajduje się około 246 ofert.

W przypadku Alfy Romeo, klienci zainteresowani zakupem samochodu w promocyjnej cenie z okazji Black Friday mogą zdecydować się na którekolwiek spośród 52 pojazdów. Do wyboru są Mito, Giulietta, Giulia i Stelvio. Zaoszczędzić można nawet ponad 25 000 zł. Lista dostępnych egzemplarzy znajduje się na stronie stock.alfaromeo.pl/blackfriday.

 

Autor: Mateusz Struk

Zdjęcia: Materiały prasowe

Alfa Romeo Giulia
Poprzedni wpis
Alfa Romeo pracuje nad hybrydową Giulią?
Lamborghini Urus
Następny wpis
Urus imponuje osiągami. Pierwszą setkę osiąga po 3,3 sekundy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Alfa Romeo i Fiat kuszą promocjami z okazji Czarnego Piątku