fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Alfa Romeo wyróżniona w szwajcarskim magazynie Auto Illustrierte

Alfa Romeo wyróżniona w szwajcarskim magazynie Auto Illustrierte

Alfa Romeo podbiła szwajcarskie serca w 30. edycji Best Cars Awards –prestiżowego konkursu, w którym czytelnicy wybierali spośród 455 modeli podzielonych na 13 kategorii.

Czytelnicy Auto Illustrierte – największego magazynu motoryzacyjnego w Szwajcarii nie mieli wątpliwości, przyznając Alfie Romeo kilka nagród, aby potwierdzić, jak głęboko zakorzeniona jest pasja między marką a szwajcarską społecznością, która widzi siebie w wartościach reprezentowanych przez włoskiego producenta samochodów premium.

Alfa Romeo ma za sobą pasmo sukcesów: Giulia zajęła pierwsze miejsce wśród sedanów średniej wielkości po raz siódmy z rzędu. Nie wspominając już o Stelvio, z jego szóstym triumfem jako duży SUV/terenowy, ani o Tonale, który po raz drugi pokonał swoich konkurentów w kategorii ompaktowy SUV/terenowy. Od momentu wprowadzenia na rynek szwajcarski, modele Giulia, Stelvio i Tonale rokrocznie zajmowały pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

Należ dodać do tego spektakularne zwycięstwo producenta samochodów premium, który zdobył trzy inne tytuły w Best Cars Awards: pierwsze miejsce w kategorii wygląd/stylizacja oraz miejsca na podium w kategorii reklama” i popularność marki.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Fiat zaprezentował 500 w edycji Collezione 1957
Next post
Forza Italia 2024 - Pałac Rozalin - znamy datę

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Alfa Romeo wyróżniona w szwajcarskim magazynie Auto Illustrierte