fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Doblò kolejny raz nagrodzone

Doblò kolejny raz nagrodzone

Nagród i wyróżnień przyznanych modelowi Doblò ze stajni Fiat Professional nie sposób policzyć na palcach obu rąk. To samochód powszechnie doceniany i często wybierany przez firmy czy kurierów. Drugie miejsce w rankingu sprzedaży pojazdów dostawczych udowadnia, że auto cieszy się naprawdę dużą popularnością. Potwierdzeniem tego jest również nagroda w prestiżowym konkursie What van? Awards 2018. Dostawczaka Fiata uhonorowano tytułem Light Van of the Year. Jest to trzecia z rzędu tego typu nagroda dla włoskiego modelu.

Fiat Doblò popularność zyskał głównie dzięki dobremu połączeniu możliwości transportowych z komfortem podróżowania. W wersji Cargo samochód jest w stanie przewieźć ładunek o łącznej masie wynoszącej ponad tonę, a pojemność użytkowa wynosi maksymalnie 5 m³.

Podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się w Londynie, odebrana została również nagroda dla innego modelu z gamy Fiat Professional. W kategorii Small Van zwyciężył Fiorino. Jeden z najmniejszych modeli w ofercie może się pochwalić ładownością wynoszącą 660 kg oraz maksymalną pojemnością użytkową, która wynosi 2,8 m³. Do jego atutów w konkursie należał również odświeżony niedawno wygląd.

Trzeba obiektywnie przyznać, że przyznane nagrody zwiększą prestiż modeli Fiat Professional. Może to mieć spore znaczenie w kontekście walki o klienta i utrzymania pozycji lidera sprzedaży w trudnym segmencie aut dostawczych.

Tekst: Paweł Oblizajek

Zdjęcia: FCA

W 2017 produkcja Alfy Romeo wzrosła o 62%
Poprzedni wpis
W 2017 produkcja Alfy Romeo wzrosła o 62%
Alfa Romeo Giulietta BTCC
Następny wpis
Alfa Romeo Giulietta w wyścigu samochodów turystycznych

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Doblò kolejny raz nagrodzone