fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Fiat Mobi na rynek Ameryki Południowej zyskał wariant Trekking

Fiat Mobi na rynek Ameryki Południowej zyskał wariant Trekking

Po ponad 4 latach od debiutu w Ameryce Południowej, miejski samochód Mobi otrzymał serię aktualizacji na rok 2021. Jedną z najważniejszych jest rozszerzenie gamy o wariant Trekking.

Auto zyskało podłużne belki dachowe, 14-calowe felgi, czarne: osłony lusterek, dach i wewnętrzną część maski. Kolejnym wyróżnikiem są emblematy Trekking oraz materiałowa tapicerka z pomarańczowymi szwami.

Lista pozostałych zmian jest taka sama, jak w przypadku wszystkich odmian wyposażeniowych Mobi na rok 2021. Auto zyskało zwiększony do 190 mm prześwit (ze 156 mm). Kąt podejścia wynosi teraz 24 stopnie i jest najwyższy w tym segmencie. Zmieniona została przednia osłona chłodnicy z logo Fiata, przeprojektowano przedni zderzak oraz dodano osłony nadkoli.

We wnętrzu Mobi 2021 znajdziemy najnowszej generacji system multimedialny Uconnect z 7-calowym, dotykowym wyświetlaczem w przypadku wariantów Like i Trekking. Oferuje on nawigację Waze i Google Maps, sterowanie głosem (Siri i Google), możliwość podłączenia dwóch telefonów jednocześnie poprzez Bluetooth oraz Apple CarPlay i Android Studio

Pod maską nic się nie zmieniło. Mobi napędza 1-litrowy silnik 4-cylindrowy, wytwarzający 75 KM podczas pracy na etanolu. Ceny w Brazylii startują z pułapu 38990 realów brazylijskich (równowartość około 27 000 zł) za bazową odmianę Easy. Trekking to wydatek od 47 390 realów (około 32 800 zł).

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

 

Previous post
The Grand Tour przybliżył rywalizację Lancii 037 i Audi Quattro
Next post
Pierwszy 12-godzinny wyścig za nami

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Fiat Mobi na rynek Ameryki Południowej zyskał wariant Trekking