fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Proces renowacji modelu Ferrari 280 GTO pokazany na filmie

Proces renowacji modelu Ferrari 280 GTO pokazany na filmie

Podczas, gdy Ferrari F40, Lamborghini Countach i Porsche 959 są często postrzegane jako najlepsze maszyny wyczynowe lat osiemdziesiątych, nie można zapomnieć o innym supersamochodzie z tej epoki – 288 GTO. YouTuber Restoration Kamasutra powrócił z kolejnym projektem renowacji modelu samochodu, tym razem skupionym wokół właśnie resoraka 288 GTO.

Restoration Kamasutra kontynuuje odnawianie uszkodzonych modeli dokumentując cały proces na filmie. Tym razem zabrał się za 288 GTO, które oryginalnie pomalowane było w czerwonym kolorze Rosso Corsa. Miniaturowy pojazd swoim wyglądem przywodzi na myśl pełnowymiarowe auta, które zostały na lata porzucone w stodołach lub garażach. 

Autor nagrania rozłożył pojazd na poszczególne elementy, czyszcząc i wygładzając powierzchnie. następnie zabiera się za malowanie i polerowanie. W kolejnym etapie maluje niektóre z powierzchni na czarno, po czym zagląda do wnętrza, odtwarzając brakujące elementy oraz dodając nowe detale do wykończenia, w tym choćby zagłówki i pasy bezpieczeństwa. Całą pracę można podziwiać na filmie na YouTubie. Efekt końcowy jest imponujący:

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Agostini Countach Junior zostanie wylicytowany 1 lutego 2023 roku
Next post
Klasyczne Nowe Włochy

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Proces renowacji modelu Ferrari 280 GTO pokazany na filmie