fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Tak wygląda proces renowacji Pagani

Tak wygląda proces renowacji Pagani

Włoska firma po uruchomieniu programu renowacyjnego Pagani Rinascimento zaprezentowała na filmie, jak wygląda proces odświeżania Zondy.

Usługa polega na przywróceniu pojazdu do pierwotnego stanu – niemal takiego, w jakim auto opuściło fabrykę. Renowacja jest zakrojona na bardzo szeroką skalę – podczas samych oględzin pracownicy zwracają uwagę na najdrobniejsze elementy, każdą pojedynczą śrubkę.

Pagani potwierdziło, że każdy samochód będzie poddawany renowacji pojedynczo. Dodatkowo, cały proces przywracania „świetności” pojazdom ma być udokumentowany, o czym wspomniał Horacio Pagani:

Renowacja tych arcydzieł to jednocześnie przyjemność i wielka odpowiedzialność. Nasi klienci polegają na nas, ponieważ my jako jedyni na świecie jesteśmy w stanie odbudować i przywrócić auta Pagani do takiego stanu, w jakim opuściły zakład w Atelier. Chcemy zapewnić naszym klientom takie emocje, jakie przeżywali, gdy po raz pierwszy odbierali swoje pojazdy.

W ciągu 25 lat od powstania marki Pagani firma zbudowała zaledwie 137 samochodów, począwszy od oryginalnego modelu C12, skończywszy na Zondzie HP Barchetta.

Propozycja renowacji pojazdów to wyciągnięcie ręki w stronę entuzjastów motoryzacyjnych, którzy czują emocjonalną więź ze swoim samochodem, będącym zdecydowanie czymś więcej, niż tylko środkiem transportu służącym do przemieszczania się z punktu A, do punktu B. To dowód na wyjątkową dbałość o swoich klientów, a także świetny sposób na sięgnięcie do ich portfeli.

Autor: Mateusz Struk

Zdjęcia: kadr z YouTube

Fiat Punto w testach zderzeniowych Euro NCAP
Poprzedni wpis
Fiat Punto bez gwiazdek w teście Euro NCAP. Ale czy słusznie?
Assetto Corsa - Lamborghini Huracan Performante
Następny wpis
Włoskie auta debiutują w Assetto Corsie

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Tak wygląda proces renowacji Pagani