fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Wyścigi na Spa-Francorchamps z przygodami

Wyścigi na Spa-Francorchamps z przygodami

Zakończyła się 4. runda sezonu R.S. 01 Trophy by ACLeague, organizowana w symulatorze Assetto Corsa

Po uwzględnieniu wyników z obu wyścigów, na torze Spa-Francorchamps 7. miejsce zajął Rafał Dziki (P5/P10), 15. Mknbl (P11/P20), 17. Paweł Jarzębowski (P15/P21), 21. Aleksander Bogusławski (P17/p23). Luka nie ukończył rywalizacji, zaś startujący na serwerze SEMI Mateush92 (P17/P15) został sklasyfikowany na 37. pozycji.

Powtórkę z wyścigu można obejrzeć na YouTubie:

Pozostały jeszcze 2 wyścigi do końca bieżącego sezonu ACLeague. Obecnie w klasyfikacji zespołowej ForzaItalia.pl Driver Academy Giallo zajmuje 3. pozycję, jednak ze względu na roszady w obrębie ekipy, utrzymanie tej lokaty nie będzie możliwe. Szeregi zespołu zdecydowali się opuścić dotychczasowy szef zespołu Abra oraz Rafał Dziki, biorący udział w projekcie ForzaItalia.pl Driver Academy

Abra:

To najtrudniejsza wypowiedź jakiej kiedykolwiek przyszło mi udzielić… Tyle razy dzieliłem się swoimi odczuciami przed czy po wyścigu, a dzisiaj muszę poinformować o swoim odejściu z ForzaItalia.pl eSports Team. Nie jest mi łatwo pożegnać się z zespołem, który zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Mam wiele wspaniałych wspomnień z tym teamem. Chcę bardzo podziękować Lucjanowi i Luce za ten wspólnie spędzony czas. Zwłaszcza za ostatni sezon GT3, którego nigdy nie zapomnę. Stworzyliśmy nie tylko świetny zespół esportowy, ale też akademię, która wyłoniła nowe talenty w simracingu. Chłopaki tworzą genialną atmosferę wewnątrz teamu i będzie mi tego bardzo brakowało. Po moim odejściu szefem zespołu zostanie Lucjan Próchnica. Człowiek, który jest duszą tego teamu. Jeszcze raz chcę bardzo podziękować wszystkim, którzy tworzą ForzaItalię. Przez te półtora roku reprezentowania włoskich barw poprawiłem się jako kierowca i odniosłem swoje pierwsze sukcesy. Nauczyłem się też, że w simracingu granice nie istnieją. Cały czas można stawać się lepszym i realizować następne cele. Myślałem o tym długo i doszedłem do wniosku, że już czas rozpocząć nowe wyzwanie. Jestem podekscytowany kolejnym rozdziałem w swojej simracingowej karierze. 

Rafał Dziki:

Niestety runda na Spa była najprawdopodobniej moim ostatnim wyścigiem w barwach ForzaItalia.pl Driver Academy. Z przykrością informuję, że opuszczam zespół. Chciałbym podziękować chłopakom za ten wspólnie spędzony ze mną okres. Ten sezon był dla mnie niesamowitym doświadczeniem i dzięki pomocy kolegów z teamu udało mi się poprawić moje umiejętności, a także zdobyć motywację do dalszych treningów i pracy nad sobą. Dzięki ich wsparciu udało mi się odnieść wiele sukcesów i umożliwili mi osiąganie kolejnych poziomów w świecie simracingu. W zespole panowała świetna atmosfera, zawsze mogłem liczyć na pomoc i rady chłopaków z teamu. Jeszcze raz dziękuję im za poświęcony mi czas i wsparcie, które od nich otrzymałem.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Zrzuty ekranu z YouTube’a

Poprzedni wpis
8C gwiazdą Storie Alfa Romeo
Następny wpis
300 Fiatów 500 zasiliło flotę PANEK CarSharing

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
Udostępnij

Wyścigi na Spa-Francorchamps z przygodami