fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Zlot Lancia Klub Polska na Mazowszu

Zlot Lancia Klub Polska na Mazowszu

Relacja z zimowego zlotu LKP.

 

 

 

W dniach 30.01 – 1.02 2009r. Miał miejsce Zlot Lancia Klub Polska na Mazowszu. Spotkaliśmy się w  Ośrodku Szkoleniowym IHAR-Błonie (http://www.hotel.ihar.edu.pl/index.html). Piątek był dniem nieoficjalnym, przeznaczonym na zakwaterowanie i pierwsze spotkanie.

Atrakcje właściwe miały miejsce w sobotę. Uformowawszy kolumnę Lancii ruszyliśmy na podbój stolicy. Na początek zwiedziliśmy Muzeum Motoryzacji I Techniki w Otrębusach (http://www.muzeum-motoryzacji.com.pl/) Każdy znalazł dla siebie coś miłego: najmłodsi, ci trochę starsi i… wszyscy inni. 

Po bardzo dokładnym zapoznaniu się z zabytkowymi pojazdami nadszedł czas na Warszawę w pigułce. Samochody zostawiliśmy na parkingu Park&Ride koło metra Słodowiec,  w podróż kontynuowaliśmy kolejką podziemną (http://www.metro.waw.pl/). Kolejnym naszym celem stał się Pałac Kultury i Nauki (http://www.pkin.pl/) ze swoim tarasem widokowym na XXX piętrze.

Solidnie zgłodniali, posililiśmy się najbardziej warszawską potrawą ostatnich lat, czyli kebabem. Zmęczeni, do hotelu dotarliśmy w samą porę na kolację i spotkanie integracyjne połączone z grillem. Niedziela rano to czas wyjazdu i pożegnań.

Do następnego razu!

Od redakcji: Podziekowania dla Arka za dostarczony materiał

Autorami zdjęć są uczestnicy zlotu.

http://lanciapolska.org

Poprzedni wpis
Il Ponte poleca
Następny wpis
Wielka historia małych Fiatów cz. I

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Zlot Lancia Klub Polska na Mazowszu