fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Zobacz, czy jest tam Twoje zdjęcie

Zobacz, czy jest tam Twoje zdjęcie


Jorge pierwszy, Casey drugi, Vale trzeci. Tak było w Kalifornii podczas wyścigów motocyklowych klasy MotoGP. Jest duża szansa, że Ty też tam byłeś.

Mało kto wie, że na torze Laguna Seca Valentino Rossi i Jorge Lorenzo ruszyli do boju na specjalnie przygotowanych maszynach. Chwilę przed tym jak rozpoczęła się walka Fiat i Fiat Yamaha Team przedstawiły nowe wzory malowania motocykli, wykorzystane podczas amerykańskiego GP 2010.

Specjalna grafika złożona ze zdjęć uśmiechniętych twarzy fanów obu motocyklistów powstała z okazji wejścia na rynek USA najbardziej znanego samochodu włoskiego producenta, czyli Fiata 500. Można było się załapać do tego projektu – wystarczyło wejść na dedykowaną stronę http://m1lagunaseca.fiatyamahateam.fiat.it

500 miejsc udostępnionych na motorze Valentino Rossi zostało zajętych w około 15 minut. Podobnie w kilka minut zarezerwowano powierzchnię na motorze Hiszpana Jorge Lorenzo, sportowca bardzo aktywnego w sieci dzięki popularnym portalom społecznościowym.

Z wszystkich tych zdjęć następnie powstał oryginalny projekt graficzny stworzony przez znanego designera Aldo Drudiego. Dobrze widoczne jest tu także logo Fiat 500 znajdujące się na maszynach obydwu motocyklistów w specjalnej brokatowej wersji z amerykańską flagą, zarówno na strojach zawodników, jak i całej ekipy.

Na finał ciekawostka… Fiat z Ameryki Północnej zadecydował się uhonorować wszystkich amerykańskich fanów marki Fiat, dając im możliwość zostania pierwszymi właścicielami "Fiata 500 Prima Edizione". Pod tą nazwą zostanie wkrótce wprowadzona pierwsza wersja Fiata 500 w USA. Dostępna będzie tylko w trzech kolorach: białym, czerwonym i szarym. Ta seria limitowana będzie wyposażona w czterocylindrowy silnik 1.4 MultiAir, manualną skrzynię biegów i ozdobiona będzie tabliczką z numerem i napisem "Prima Edizione".

Poprzez stronę www.ciaofiat.com, klienci Fiata zza oceanu będą mieli możliwość rezerwacji 500 dostępnych egzemplarzy modelu "Fiat 500 Prima Edizione", wybierając osobiście numer serii identyfikujący ich nowy pojazd.

Poprzedni wpis
Milion i duży Fiat w tureckiej kawie
Następny wpis
Forzaitalia! Miss Alfa Romeo w Kalifornii!

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Zobacz, czy jest tam Twoje zdjęcie