fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Milion i duży Fiat w tureckiej kawie

Milion i duży Fiat w tureckiej kawie

Espresso, cappuccino czy może… kawę turecką? Zdziwieni? My też. Zobacz co wspólnego ma pewien duży samochód z jedną z najpopularniejszych używek.

"Kawa turecka" ("caffè turco") taki lakier ma karoseria milionowego Fiata Doblo, który przed chwilą zjechał, że z linii produkcyjnej w tureckiej fabryce TofaŁŸ w Bursa.

Jak wynika z danych Fiata Doblo to samochód, którego 70 procent produkcji tureckiego zakładu wyeksportowano. Przez niemal 10 lat obecności ten "duży Fiat" został wprowadzony na rynki w 80 krajach. Przypominamy, że najnowsza generacja Doblo została okrzyknięta najlepszym Samochodem Dostawczym Roku 2010 w Polsce.

"Od samego powstania model Doblo jest oferowany i oceniany jako samochód będące w stanie wyprzedzić ewoluujące potrzeby klientów i zaproponować im zawsze nowoczesną gamę zarówno, jeśli chodzi o technologię, jak i innowacje. Ostatnim przykładem jest Doblo Natural Power, wersja przyjazna środowisku wyposażona w silnik 1.4 16V T-jet o mocy 120 KM (benzyna i metan), stworzony przez Fiat Powertrain Technologies i zaprojektowany tak, aby gwarantować jak największą integrację dwóch systemów, jednego na benzynę, drugiego na metan (gaz naturalny CNG), nie zmniejszając przy tym objętości bagażnika, która wynosi 790 litrów i 3200 litrów przy złożonych siedzeniach." – mówi ForzaItalia.pl Bogusław Cieślar, szef biura prasowego Fiat Auto Poland.

"Nowy Doblo Natural Power oferuje doskonały kompromis pomiędzy osiągami, a zużyciem paliwa: jest samochodem zwinnym w ruchu ulicznym, ale jednocześnie okazuje się świetny na długich dystansach, a wszystko przy znacznym obniżeniu kosztów eksploatacji. Umożliwia także jazdę we wszystkich strefach miejskich, w których obowiązują blokady i ograniczenia w ruchu." – dodaje Cieślar.

Poprzedni wpis
Tajemnicza Alfa
Następny wpis
Zobacz, czy jest tam Twoje zdjęcie

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Milion i duży Fiat w tureckiej kawie