fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Zorganizuj urodziny Alfy! Wygraj Giuliettę na tydzień

Zorganizuj urodziny Alfy! Wygraj Giuliettę na tydzień

Masz konto na Facebooku? Nie, to załóż szybciutko… Do końca grudnia zostało niewiele dni… Taka okazja zdarza się raz na 100 lat!


Ostatniego dnia grudnia 2010, kończy się rok, podczas którego na całym świecie świętowano setne urodziny legendarnej marki Alfa Romeo.

Z tej okazji jubilatka z Mediolanu za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook ogłosiła konkurs internetowy. W zabawie, udział może wziąć każdy, kto posiada konto na FB a celem jest zorganizowanie największej imprezy urodzinowej na cześć Alfy, wieńczącej jej setne urodziny.

Zabawa potrwa do 31 grudnia 2010 roku. Zasady konkursu są bardzo proste. Aby uczestniczyć w walce o nagrody gracz musi być lub zostać fanem marki Alfa Romeo na Facebook’u. Profil Alfy internauci znajdą pod adresem www.facebook.com/AlfaRomeoPL

Zadaniem uczestnika jest zorganizowanie wirtualnych urodzin Alfy Romeo i zaproszenie na te urodziny jak największej liczby znajomych. Słowem – osoba, która chce wygrać, powinna na swoim przyjęciu mieć maksymalnie dużą grupę gości.
Gracz powinien wybrać dogodny dla siebie i swoich znajomych termin imprezy. Dokładnie tak jak robi się to w przypadku prawdziwej imprezy w świecie realnym.

Osoba będąca organizatorem urodzin Alfy Romeo zapraszając jak największą liczbę znajomych powinna także upewnić się czy zaproszenia zostały przez nich potwierdzone. Wszystko po to , by komplet gości zjawił się na organizowanym party w wyznaczonym czasie. Specjalna aplikacja na profilu Alfa Romeo wyświetla tort urodzinowy – każda świeczka to jeden gość imprezy.

Kiedy już zacznie się przyjęcie należy obserwować kto zdmuchnął urodzinową świeczkę na torcie, a kogo jeszcze brakuje. Wynik gracza to ilość zdmuchniętych świeczek. Regulaminowy czas trwania imprezy to jedna godzina (np. 12 grudnia od 14:00 do 14:59 włącznie). Imprezę każdy może zorganizować tylko raz. Można zmienić termin urodzinowego przyjęcia tylko przed jego rozpoczęciem. Co ważne – jedna osoba może być na kilku imprezach u różnych znajomych.

Osoba, która zorganizuje jedną z najliczniejszych imprez urodzinowych, dostaje od Alfy Romeo jedną z ciekawych nagród.

Co do wygarnia?
– Nagroda za zorganizowanie najliczniejszej imprezy – Alfa Romeo Giulietta na tydzień plus paliwo.
– Kolejne 5 nagród dla najliczniejszych imprez – nawigacje TomTom Alfa Romeo.
– Następne 10 nagród – albumy "Historia Alfa Romeo".

Poprzedni wpis
Il Ponte poleca
Następny wpis
Addio! Fiat 600 na mecie w Muzeum Techniki

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Zorganizuj urodziny Alfy! Wygraj Giuliettę na tydzień