fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

IV runda pucharu ForzaItalia.pl rozegrana

IV runda pucharu ForzaItalia.pl rozegrana

W dniach 24-25 sierpnia odbyła się IV runda pucharu ForzaItalia.pl w ramach Liqui Moly Classicauto Cup 2019 na terenie Moto Park Ułęż. To znany i lubiany obiekt, który na dobre wpisał się do kalendarza zawodów i wielokrotnie gościł uczestników Classicauto Cup.

Druga wakacyjna runda w tym sezonie odbyła się w piękną i słoneczną pogodę. Absolutny brak deszczu powodował, że uczestnicy po gorącym i przyczepnym asfalcie mogli jechać na limicie, testując możliwości oraz granicę przyczepności swoich opon.

Frekwencja w naszym pucharze była najsłabsza z dotychczasowych edycji – wystartowały tylko dwie załogi. Był to pojedynek pokoleń – Alfy 155 i 156 oraz dwóch Grzegorzów 🙂 Rywalizacja na koniec dnia została rozstrzygnięta na korzyść Grzegorza Plewki za kierownicą Alfy 155. Gratulacje!

Klasyfikacja pucharu po 4. rundach wygląda następująco:

Uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na finałową V rundę Liqui Moly Classicauto Cup, która odbędzie się w dniach 18-19 października na kultowym Torze Kielce. Szczegółowe wyniki IV rundy Liqui Moly Classicauto Cup Moto Park Ułęż znajdują się na stronie: http://classicautocup.pl

Tekst: Jakub Żołędowski, Jakub Strzemżalski

Zdjęcia: Jakub Żołędowski

Previous post
FCA USA świętuje 120-lecie specjalną edycją 500X 2019
Next post
Ostatnia runda pucharu ForzaItalia.pl 2019!

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

IV runda pucharu ForzaItalia.pl rozegrana