fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Zapowiedź zlotu ForzaItalia.pl 2021

Zapowiedź zlotu ForzaItalia.pl 2021

Jesienne zloty ForzaItalia.pl to wieloletnia tradycja i bardzo nam miło, że po raz kolejny możemy zaprosić wszystkich entuzjastów włoskiej motoryzacji i kultury na nasze wydarzenie. Jak zwykle będzie można spędzić miło czas wśród innych pasjonatów i wspaniałych maszyn. Tłem imprezy tradycyjnie będzie malowniczy pałac – w tym roku wracamy do Rozalina.

Na uczestników czeka tradycyjny wachlarz atrakcji. Ciekawe pojazdy, włoska kuchnia, wykłady, rajd turystyczny i oczywiście konkurs elegancji.

W tym roku tradycyjnie pod samym pałacem zaprezentowane zostaną najciekawsze pojazdy. Unikalne klasyki, nowoczesne supercary i samochody przywodzące miłe wspomnienia sprzed lat – dla każdego coś miłego. Dzięki uprzejmości Maserati Chodzeń będzie można obejrzeć wyścigowe Maserati GranTurismo GT4, które opisywaliśmy niedawno na naszej stronie. We współpracy z polskim przedstawicielstwem koncernu Stellantis przygotowujemy też specjalną niespodziankę. Co to będzie? Wszystko wyjaśni się 18 września.

Chętni mogą wziąć udział w rajdzie nawigacyjno-turystycznym, podczas którego zwiedzą wybrane malownicze zakątki. Będzie to na pewno też świetna okazja, żeby nacieszyć się jazdą swoim włoskim pojazdem.

Po południu odbędzie się tradycyjny konkurs elegancji. Zgłoszeni uczestnicy dostaną szansę zaprezentowania swoich unikalnych maszyn przed jury i szeroką publicznością. O pojazdach barwnie opowiadać będą nasi doświadczeni konferansjerzy.

Pałac Rozalin gościł już zlot ForzaItalia.pl w 2014 roku. Najwytrwalsi bywalcy na pewno go pamiętają. Jedną z największych atrakcji była wtedy obecność dwóch ówczesnych gorących nowości – Alf 4c. Samochody zebrały wokół siebie niemałe grono zaciekawionych. Atrakcje nie kończyły się jednak tylko na tym modelu. Liczne klasyki, żółte Lamborghini czy lśniące kolektory silników Busso nie dały przejść obok siebie obojętnie. Jaki model najbardziej zapadnie w pamięci uczestników po tegorocznej edycji? Zobaczymy.

Zlot nie byłby kompletny bez odpowiednich akcentów związanych z włoską kulturą i kuchnią. W cenie wpisowego na uczestników czekać będą stoiska z włoskimi frykasami. Nikt będzie chodził głodny! Nad stylowym wizerunkiem będzie można popracować przeglądając ofertę zegarków szwajcarskiej firmy Eberhard, a na chcących szlifować swoje umiejętności sportowego prowadzenia samochodu lub marzących o poprowadzeniu Giulii Qudrifoglio na torze, czekać będzie ekipa z Quadrifoglio Polska Racing Academy. Dla zainteresowanych zakupem nowego samochodu dostępne będą pojazdy pokazowe. Przygotowane zostaną też atrakcje dla najmłodszych uczestników zlotu.

Z powodu obecnej sytuacji zmuszeni byliśmy zmienić zasady wstępu na zlot. Aby wziąć w nim udział należy się koniecznie wcześniej zarejestrować na stronie wydarzenia. Niestety nie będzie możliwości wejścia na teren po spontanicznym przybyciu na miejsce. Rejestracja jest bardzo prosta – wystarczy wypełnić ten formularz.

Samochody, kuchnia czy konkursy to bardzo ważne elementy zlotu, ale najważniejsi są oczywiście uczestnicy! Co roku udaje się zapewnić wyjątkową atmosferę, która pozwala poczuć się prawie tak, jak w słonecznej Italii.

Będzie nam miło gościć wszystkich uczestników na kolejnej edycji zlotu ForzaItalia.pl. Zapraszamy do Pałacu Rozalin już 18 września 2021! Emocji na pewno nie zabraknie.

Data: 18 września 2021
Miejsce: Pałac Rozalin (Mapa)
Więcej info i rejestracja: 2021.forzaitalia.pl

Tekst i zdjęcia z poprzednich edycji: Piotr Krasiński (Fotopatologia.pl)

Previous post
Poloński-Sitek zwyciężyli Barum Czech Rally Zlin. Zapewnili sobie mistrzostwo w Abarth Rally Cup
Next post
Ferrari: wyjątkowe starania sprawiły, że 296 GTB daje najwięcej frajdy kierowcy

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Zapowiedź zlotu ForzaItalia.pl 2021