fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Alfa Romeo Tonale pojawi się na Poznań Motor Show

Alfa Romeo Tonale pojawi się na Poznań Motor Show

Jedną z najciekawszych gwiazd tegorocznych targów Poznań Motor Show ma być Alfa Romeo Tonale. Największa polska wystawa motoryzacyjna będzie otwarta w dniach od 28 do 31 marca 2019 roku.

Wymiar targów najlepiej oddają liczby – w 15 pawilonach swoje pojazdy zaprezentuje 170 wystawców. Przewidziano dokładnie 60 motoryzacyjnych premier. Ponadto organizatorzy gwarantują zwiedzającym wiele dodatkowych atrakcji, jak np. Stunt Wars Poland, czyli międzynarodowe zawody freestyle’u motocyklowego. Dla fanek „dwóch kółek” przeznaczona będzie specjalna strefa, przygotowana przez Speed Ladies. W planach są rozmowy z ciekawymi gośćmi, spotkania, a także pokaz mody.

O zbliżającym się wielkimi krokami wydarzeniu wspomniał Dariusz Wawrzyniak, piastujący stanowisko dyrektora targów Poznań Motor Show:

Od lat z partnerami prezentujemy zwiedzającym premierowe pojazdy, samochody koncepcyjne, najpiękniejsze motocykle czy też najnowsze kampery i przyczepy kempingowe. Targi odbywają się pod hasłem motoryzacji jutra i wokół niego bardzo mocno budowany jest program – zarówno od strony ekspozycji poprzez liczne samochody koncepcyjne, jak i za pośrednictwem Kongresu MOVE, gdzie z przedstawicielami świata biznesu, polityki oraz nauki rozmawiamy o kierunkach, w jakich zmierza branża. Całość programu Poznań Motor Show dopełniają dziesiątki wydarzeń towarzyszących, które w każdym roku dostarczają licznych emocji. Pokazy ekstremalnej jazdy na motocyklu, tory off roadowe, spotkania z gwiazdami telewizji i internetu są obowiązkowymi punktami dla każdego gościa targów.

Ceny biletów jednorazowych są różne, w zależności od dnia tygodnia. Za tzw. VIP Day, czyli wejście w czwartek 28 marca, zapłacimy 140 zł. Wstęp w piątek i niedzielę to 29 zł, a w sobotę – 35 zł. Nieco taniej można kupić wejściówki w przedsprzedaży.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Alfa Romeo po raz kolejny sponsorem Mille Miglia
Next post
Huayra Dragon, czyli najbardziej szalone drogowe wcieleni Pagani

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Alfa Romeo Tonale pojawi się na Poznań Motor Show