fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Alfisti biją Rekord Guinnessa!

Alfisti biją Rekord Guinnessa!

Rekord Guinessa Alfa Romeo

Na początku maja Alfisti z Górnego Śląska organizują największy Alfa-korek w Polsce … a raczej na świecie! Celem spotkania jest pobicie rekordu Guinnessa w najdłuższej kolumnie pojazdów marki Alfa Romeo

 

Poprzedni rekord należy do klubu Alfa Romeo Gadjah Krasu  ze Słowenii i wynosi 526 pojazdów. Został on ustanowiony w maju 2012 roku. Alfisti z Górnego Śląska w roku 105 – lecia marki Alfa Romeo postanowili pobić ten rekord. Na dzisiaj (koniec marca) na wydarzenie zgłosiło się ponad 1100 pojazdów!

Rekord Guinessa Alfa Romeo

Spotkanie zrzesza społeczność polskich Alfisti ze wszystkich klubów. Zapowiedziały się już osoby z całej Polski. Spodziewamy się również dużej ilości gości z zagranicy, z różnych klubów Alfa Romeo z Europy. Specjalnie chcemy wyeksponować najciekawsze pojazdy. Pewna część parkingu będzie wydzielona dla klasyków i aut nietypowych. Jak duża? Tyle ile będzie potrzeba. Miejsca nie zabraknie.” –  zapowiada Robert Łabudzki, jeden z organizatorów spotkania. 

Zbiórka 1 maja od godziny 7:30 na parkingu przy CH Europa Centralna w Gliwicach. Bicie rekordu jest zaplanowane na godzinę 13. 

Aktualne informacje znajdziecie na stronie organizatorów oraz wydarzeniu na Facebook’u

Redakcja FI.pl trzyma kciuki za powodzenie inicjatywy i na pewno stawi się zrelacjonować wydarzenie. W końcum mieliśmy okazję spędzić trochę czasu w niejednym Alfa-korku 😉

Rekord Guinessa Alfa Romeo

Poprzedni wpis
Forza Italia 2014 - Pałac Rozalin
Następny wpis
1. Warszawski Rajd Historyczny

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Alfisti biją Rekord Guinnessa!