fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Auto Nostalgia – motoryzacyjnych wspomnień czar

Auto Nostalgia – motoryzacyjnych wspomnień czar

Auto Nostalgia

W dniach 2-3 czerwca 2012 r. w Warszawie po raz drugi odbędą się Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia. W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C spotka się polska branża oldtimerów: firmy, kluby, kolekcjonerzy i miłośnicy starej motoryzacji. Tak jak i podczas pierwszej edycji nie zabraknie tam ForzaItalia.pl!

Auto Nostalgia to nie tylko okazja do pierwszego spotkania z rynkiem oldtimerów w naszym kraju, ale także świetny sposób na spędzenie niezapomnianego weekendu w gronie rodziny i przyjaciół. Organizator przygotował liczne atrakcje, gromadząc w jednym miejscu wiele fascynujących pojazdów z polskich kolekcji.

Auto Nostalgia

Stoisko ForzaItalia.pl podobnie jak w zeszłym roku zapełni się wspaniałymi pojazdami klubowymi. Zaprezentujemy m.in. Fiata 500 R, znanego z cyklu artykułów dotyczących renowacji. Będziecie mogli zobaczyć efekt końcowy, jak i porozmawiać z Maćkiem na temat całej przygody. Kolejnym kompleksowo odnowionym autem będzie Fiat 124 Spider, którego przedstawimy niebawem na portalu. Tutaj z kolei Janusz będzie w stanie opowiedzieć o swojej przygodzie z renowacją włoskiego klasyka. Ponownie zaprezentujemy Maserati z rodziny Biturbo, tym razem model 222 oraz wyścigową Alfę Romeo GTAm Rafała Płatka. Lancia będzie reprezentowana przez piękną Betę Coupe oraz Integrale. Do kompletu dorzucimy jeszcze Fiata X1/9 w nieczęsto spotykanej wersji i unikalnym kolorze. Nie zabraknie także jednośladów.

Tak jak w zeszłym roku zapraszamy do odwiedzin, dyskusji, wspólnego wypicia kawy. Targi odbywają się w sobotę i niedzielę w godzinach 10-18. Do zobaczenia!

Więcej informacji na www.autonostalgia.org

Poprzedni wpis
Alfa Romeo C12 GTS Concept
Następny wpis
Spettacolo Sportivo 2012

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Auto Nostalgia – motoryzacyjnych wspomnień czar