fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

FCA Heritage weźmie udział w Automotoretro

FCA Heritage weźmie udział w Automotoretro

FCA Heritage zajmie centralne stanowisko na Automotoretro, czyli turyńskiej wystawie poświęconej miłośnikom zabytkowych samochodów.

Trzydziesta siódma edycja Automotoretro będzie miała miejsce w Centrum Wystawienniczym Lingotto Fiere w Turynie. Rozpocznie się w czwartek, czyli 31 stycznia 2019 roku. Entuzjaści i kolekcjonerzy będą mogli na żywo zobaczyć zabytkowe modele pochodzące z różnych epok.

Na miejscu ma się pojawić ponad 1200 wystawców, w tym stoiska z kolekcjonerskimi modelami w pomniejszonej skali. Odwiedzający będą mogli uczestniczyć w konferencjach, prezentacjach książek i spotkaniach z wybitnymi osobistościami z branży.

FCA Heritage ogłosił swój udział w Automotoretro, bez ujawniania szczegółów. Wiadomo jedynie, że na stoisku mają się pojawić „pojazdy będące częścią kolekcji”, rozpalające wyobraźnię wszystkich entuzjastów, wyróżniające się włoskim stylem, ikonicznym designem oraz bogatą historią, w tym niezapomnianymi zwycięstwami. To właśnie one mają być wizytówką motoryzacyjnej stolicy Włoch.

Równolegle organizowana jest wystawa Automotoracing, która swój początek miała w 2009 roku. Powstała z myślą o fanach pojazdów wyścigowych i rajdowych. Odwiedzający będą mogli podziwiać samochody wyposażone w najnowocześniejsze technologie, bezkompromisowe auta wyścigowe, a także tuningowe akcesoria. Przewidziano dziesiątki wyzwań, w tym próby driftu, a także pokazy akrobacji motocyklowych.

 

W poprzednich edycjach gośćmi specjalnymi byli m.in. Miki Biason, Graziano Rossi (ojciec 9-krotnego mistrza świata, Valentino Rossiego), Alessandro Perico, Paolo Andreucci, czy Simone Campdelli.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Poprzedni wpis
1, 5 i 8 miejsce na torze Sebring
Następny wpis
Chris Harris kontra... 488 Pista

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

FCA Heritage weźmie udział w Automotoretro