fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Ferrari Corsa Baltica 2017

Ferrari Corsa Baltica 2017

Polski importer Ferrari po raz piąty organizuje kawalkadę z salonu w Katowicach do Sopotu. Impreza odbędzie się w dniach 27-30 lipca i skierowana jest do właścicieli aut Ferrari w Polsce. Tegoroczna edycja będzie z pewnością wyjątkowa ze względu na 70. urodziny marki. Nie zabraknie możliwości obejrzenia kawalkady z bliska. Organizator zaplanował publiczne postoje w trakcie przejazdu.

W tym roku w Ferrari Corsa Baltica weźmie udział ponad 40 aut. Kawalkada tradycyjnie wystartuje z salonu w Katowicach w czwartek 27. lipca i wyruszy do Warszawy. Przy Nowym Świecie zgrupują się z kolejnymi uczestnikami i pojadą w kierunku Torunia.

Na Rynku Nowomiejskim w Toruniu od 18:30 zorganizowany zostanie publiczny parking dla uczestników kawalkady i będzie to świetne miejsce na zobaczenie ponad 40 Ferrarek w jednym miejscu. We wspólnym przejeździe wezmą udział współczesne modele Ferrari: od 430, poprzez 458, 488, F12, California na F12 TDF i GTC4 Lusso kończąc. W Sopocie najprawdopodobniej dołączą także klasyczne modele Dino oraz Daytona.

Kolejnego dnia uczestnicy wybiorą się na tor gokartowy, gdzie będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w profesjonalnych wyścigowych gokartach. W piątek kawalkada dotrze do Sopotu i około 17:30 będzie zajmować miejsce pod hotelem Sheraton. Po uroczystej kolacji uczestnicy udadzą się na afterparty do klubu TAN.

W sobotę wyruszą na malownicze trasy Kaszub i tego im chyba najbardziej zazdrościmy 🙂

Jak w zeszłym roku wyglądała kawalkada możecie obejrzeć na poniższym klipie:

Tekst: Jakub Strzemżalski, na podstawie informacji prasowej

Zdjęcia: Agata Wika

Poprzedni wpis
Giulia Veloce – aktywny dzień
Następny wpis
Drogi i bezdroża w Stelvio

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Ferrari Corsa Baltica 2017