fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Ferrari i Lamborghini wyróżnieni jako najlepsi pracodawcy we Włoszech

Ferrari i Lamborghini wyróżnieni jako najlepsi pracodawcy we Włoszech

Jedenasty rok z rzędu firma Automobili Lamborghini otrzymała certyfikat Top Employer Italia, potwierdzając pozytywne nastawienie firmy do swoich pracowników. Ferrari również otrzymało podobne wyróżnienie, ale dopiero piąty rok z rzędu.

Organ certyfikujący – Top Employers Institute – przeanalizował ponad 350 najlepszych praktyk, które przyczyniają się do poprawy środowiska pracy, w szczególności identyfikując inicjatywy mające na celu wzmocnienie kultury korporacyjnej, równość płci i wsparcie rodzicielstwa. Nagroda po raz kolejny potwierdza zaangażowanie Ferrari i Lamborghini w dbałość o swoich pracowników i środowisko pracy, w którym ciągłe uczenie się, kultura informacji zwrotnej i wzbogacanie różnorodności świadczą o ciągłym postępie.

Umberto Tossini, Chief People, Culture & Organization Officer, skomentował: 

Top Employer Institute towarzyszy nam od ponad jedenastu lat na ścieżce ciągłego doskonalenia naszych technik zarządzania. Jesteśmy dumni z wyników, które osiągnęliśmy do tej pory, ale jesteśmy również zdeterminowani, aby kontynuować z taką samą pewnością siebie i otwartością na zmiany. Będziemy nadal rozwijać politykę skoncentrowaną na naszych ludziach, aby tworzyć dalszą wartość i generować wspólne znaczenie, a wszystko to zgodnie ze strategicznymi celami Direzione Cor Tauri.

Oprócz szeregu wydarzeń i inicjatyw szkoleniowych mających na celu zwiększenie zaangażowania pracowników i wspieranie stymulującego i integracyjnego środowiska pracy, jednym z najbardziej znaczących działań w ciągu ostatniego roku była ekspansja programu dobrego samopoczucia o nazwie Lamborghini Feelosophy (feel+philosophy), uruchomionego w 2021 r. w celu promowania wszechstronnego dobrostanu ludzi. 

Inicjatywa Feelosophy opiera się na trzech solidnych filarach – ciele, umyśle i celu – i promuje inicjatywy mające na celu kultywowanie rozwoju i dobrego samopoczucia ludzi z perspektywy słuchania i ciągłego doskonalenia. Oprócz kwestii zrównoważonego odżywiania i znaczenia snu, w tym roku szczególny nacisk położono na dobre samopoczucie psychiczne, wprowadzając sesje wsparcia psychologicznego ze specjalistą ds. zdrowia psychicznego bezpośrednio w firmie.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Maserati z punktami w Fomrula E w Diriyah
Next post
Kimera AWD EVO Integrale zadebiutuje 22 lutego

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Ferrari i Lamborghini wyróżnieni jako najlepsi pracodawcy we Włoszech