fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Ferrari Portofino – nietypowa prezentacja w Europie

Ferrari Portofino – nietypowa prezentacja w Europie

Jak wzbudzić zainteresowanie nowym modelem samochodu? Część prestiżowych marek ogranicza się jedynie do wystawy podczas dużych imprez motoryzacyjnych, inni zaś idą o krok dalej i pokazują samochód całemu światu poprzez jego podróż po wybranych wcześniej miastach. Najlepszym przykładem jest tu Lamborghini Urus, o którego światowej podróży pisaliśmy tutaj.

Podobne spojrzenie na kwestię budowania pozytywnego wizerunku marki i jej promocji ma Ferrari. 16 kwietnia 2018 roku z miejscowości Portofino wyruszyła kawalkada 20 modeli samochodów o tej nazwie. Był to początek europejskiego tournée, w którym udział biorą najbardziej lojalni właściciele pojazdów pochodzących z fabryki w Maranello. Dostąpili oni zaszczytu zostania kierowcami podczas wyjątkowej trasy, dzięki czemu będą mieli okazje bliżej poznać sportowy kabriolet.

Ferrari Portofino

Przygotowano w sumie trzy trasy, które pozwolą odwiedzić 60 miast na Starym Kontynecie. To szansa, by zobaczyć najpiękniejsze drogi Europy. Wyprawa  jest doskonałą okazją, by nie tylko przedstawić Europie Ferrari Portofino, ale też przekonać wieloletnich miłośników marki, że kolejny model z wierzgającym koniem na masce jest wyjątkowy. Wyprawa wydaje się być dobrze przygotowana, a sama trasa ciągnąć się będzie od toskańskich wzgórz, po strome zbocza Alp, a także przez Lazurowe Wybrzeże, Półwysep Skandynawski, Zatokę Sztokholmską czy port Belfast.

Tekst: Paweł Oblizajek

Zdjęcia: Ferrari

Mille Miglia 2018
Poprzedni wpis
Kierowcy F1 Alfa Romeo Sauber pojawią się na Mille Miglia 2018
Następny wpis
Już w niedzielę GP Hiszpanii w Formule 1

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back
Udostępnij

Ferrari Portofino – nietypowa prezentacja w Europie