fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Ferrari wysłało zaproszenie klientom na zaplanowaną na listopad premierę Icony

Ferrari wysłało zaproszenie klientom na zaplanowaną na listopad premierę Icony

Ferrari poczyniło kolejne kroki w swoich planach wprowadzenia na rynek najnowszego modelu specjalnego, funkcjonującego pod nazwą Icona. Zostały wysłane zaproszenia do wybranej grupy cenionych klientów co potwierdza, że premiera auta odbędzie się w listopadzie. 

Powszechnie uważa się, że samochód będzie bazował na hipersamochodzie LaFerrari Aperta, ale wizualną inspirację ma czerpać z klasycznego samochodu wyścigowego 330 P4 z lat 60. 

Na Instagramie przez jakiś czas można było wyświetlić zdjęcie listu zaadresowanego do właściciela modelu SP Monza. Treść brzmiała:

Jesteśmy zachwyceni mogąc zaprosić Cię do osobistego obejrzenia samochodu na prywatnej imprezie Anteprima, która odbędzie się w listopadzie we Włoszech. Do tego czasu w załączeniu przesyłamy replikę cancelletto z klasycznego Ferrari, który zainspirował nasz nowy model Icona. 

Pod spodem widniał napis szefa marketingu Ferrari – Enrico Galliery. Na zaproszeniu nie widniała konkretna data, ale Supercar Blog dotarł do informacji, jakoby premiera miała mieć miejsce 15 listopada dla wybranej grupy klientów, a publiczny debiut miał nastąpić kilka dni później – 21 listopada na torze Mugello we Włoszech. Podobno Icona ma korzystać z jednostki V12 z Ferrari 812 Competizione. Zdjęcia zakamuflowanego egzemplarza można obejrzeć na poniższym filmie:

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Kadr z YouTube’a

 

Previous post
Leclerc tuż za podium, a Carlos kierowcą dnia
Next post
Nowe Alfy Romeo będą debiutować co rok, aż do 2026

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Ferrari wysłało zaproszenie klientom na zaplanowaną na listopad premierę Icony