fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Fiat Camper Van od Weinsberg jest wyposażony m.in. w kuchnię i prysznic

Fiat Camper Van od Weinsberg jest wyposażony m.in. w kuchnię i prysznic

CaraLife 630 LQ został zbudowany na bazie Fiata Ducato i oferuje niemal wszystkie domowe wygody.

Na tegorocznych targach Caravan Salon w Niemczech pojawiło się wiele interesujących modeli – wśród nich był mały kamper marki Weinsberg, zbudowany na popularnej bazie Fiata DucatoJest to CaraLife 630 LQ w nowej ofercie niemieckiej firmy na rok 2024. Nie ma on dachu typu pop-top, jak nowy VW T7 California, ale ma sprytną kuchnię w kształcie litery L zamontowaną z przodu części dziennej. Zapewnia to wystarczająco dużo miejsca na zlew, dwupalnikową kuchenkę, lodówkę i przyzwoitą ilość miejsca na blacie, tworząc jednocześnie jadalnię na świeżym powietrzu z rozkładanym stołem. Wewnątrz znajduje się drugi stół, który można ustawić do posiłków i schować, aby zrobić miejsce na prysznic. 

Prysznice w małych samochodach dostawczych stają się coraz bardziej powszechne, a Weinsberg zdecydował się na szybko rozkładany prysznic stojący umieszczony między łóżkiem/garażem a kuchnią. Prosty mechanizm składania podnosi kabinę prysznicową z podłogi, a dostępną toaletę można schować w siedzisku ławki w jadalni. Lustro ze schowkiem na przybory toaletowe zamontowano z przodu przy zlewie kuchennym, dzięki czemu ten niewielki van zyskał pełnoprawną łazienkę.

Kabina jest całkowicie oddzielona od części mieszkalnej. Co istotne, część mieszkalna naprawdę wygląda imponująco ze względu na wspomnianą kuchnię, sporych rozmiarów łóżko, zamontowane poprzecznie z opcjonalnym przedłużeniem, aby nieco powiększyć przestrzeń. Pod nim znajduje się główny stół jadalny. Szafki wzdłuż ścian służą do przechowywania.

Sprawdzając opcje na stronie internetowej Weinsberga, możliwość personalizacji jest obfita. Pojazd posiada siedzenia i miejsca do spania dla trzech osób, a jego cena jest wręcz skromna jak na obecne standardy i wynosi 59 990 €, czyli blisko 270 000 zł. 

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Fiat 600 Multipla Ambulance by Coriasco trafi na aukcję
Next post
Alfa Romeo 1750 GTV z Iseli Collection trafi na aukcję

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Fiat Camper Van od Weinsberg jest wyposażony m.in. w kuchnię i prysznic