fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Fiat Panda wśród liderów rankingu niezawodności What Car?

Fiat Panda wśród liderów rankingu niezawodności What Car?

Kompaktowy samochód miejski produkcji Fiata – słynna Panda – została doceniona za swoją bezawaryjność w rankingu niezawodności samochodów używanych w wieku od 6 do 15 lat, z wynikiem na poziomie 96%, co daje 8. miejsce na 218 pojazdów 31 marek.

W badaniu wzięło udział 180 tysięcy respondentów. Wykazano, że jedynie 8% używanych Fiatów Pand wyprodukowanych w latach 2012-2014 miało usterkę i jeśli już do niej dochodziło, to zawodził wyłącznie akumulator. 

Wyniki procentowe uzależnione są od częstotliwości usterek oraz czasie i kosztach naprawy. Im więcej dni auto było wyłączone z użytku i im droższa naprawa, tym gorszy wynik. 

Jak twierdzi producent, Fiat Panda to drugi najczęściej wybierany samochód miejski w Europie, który klientów przekonuje do siebie funkcjonalnością, ekonomią i atrakcyjną ceną. Niedawno Włosi zaprezentowali odmianę hybrydową, wraz z debiutem pięćsetki w tym samym wariancie napędowym. 

Ceny Fiata Pandy na polskim rynku startują od 40 500 zł za bazową wersję Easy 1.2 69 KM ze skrzynią ręczną. Więcej informacji na temat oferty Fiata znajdziecie na oficjalnej stronie producenta fiat.pl.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Przez błąd niewykwalifikowanego pracownika 26 Aventadorów SVJ wezwano do serwisu
Next post
Dealerzy FCA umawiają z klientami spotkania na Google Hangouts

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Fiat Panda wśród liderów rankingu niezawodności What Car?