fbpx
Napisz do nas! redakcja@forzaitalia.pl

Dealerzy FCA umawiają z klientami spotkania na Google Hangouts

Dealerzy FCA umawiają z klientami spotkania na Google Hangouts

Wychodząc naprzeciw wyjątkowo trudnej sytuacji Fiat Chrysler Automobiles wdraża konkretne, nowe inicjatywy za pośrednictwem swojej sieci dealerskiej, aby wesprzeć wszystkich obywateli w czasie epidemii w kraju, którzy rozważają zakup nowego samochodu i chcą skontaktować się z konsultantem.

Firma uruchomiła specjalną usługę umożliwiającą dealerom i klientom komunikację bez konieczności wychodzenia z domu: innowacyjny proces wyceny pozwala na prowadzenie negocjacji handlowych online, a nie w salonie sprzedaży. Pracownicy działu sprzedaży przeszli specjalne szkolenie i są gotowi pomóc klientom w konfiguracji nowego pojazdu, przygotowaniu oferty i przedstawieniu możliwości finansowania. Klienci mogą poprosić o spotkanie z konsultantem handlowym za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej.. Nie jest wymagana instalacja żadnego dodatkowego oprogramowania. Włochy są rynkiem pilotażowym dla tego projektu FCA, który ze względu na łatwą w obsłudze technologię zostanie rozszerzony na inne kraje.

Technologią tą jest aplikacja Google Hangouts Meet, intuicyjne narzędzie do komunikacji online z możliwością przeglądania plików i zdjęć oraz prowadzenia rozmów wideo. Oznacza to, że klienci rozważający zakup mogą mieć taki sam bezpośredni, osobisty kontakt z zaufanym dealerem FCA. Same transakcje będą musiały następnie zostać zrealizowane osobiście, gdy tylko pozwolą na to okoliczności i zgodnie z dyrektywami rządowymi.

Inicjatywa będzie promowana za pomocą kampanii cyfrowej pod hasłem Zaparkowani w domu, ale zawsze w ruchu! aby podkreślić znaczenie rygorystycznego przestrzegania wymogu pozostania w domu, przy jednoczesnym zachowaniu proaktywności i optymistycznej wizji przyszłości. Prosty, łatwy w obsłudze system zapewnia również konkretne wsparcie dla włoskiego systemu przemysłowego, a generowane zamówienia mają przyczynić się do szybszego powrotu do dawnego stanu rzeczy po zakończeniu kryzysu.

Wreszcie, jako dalsze wsparcie w tym niezwykle trudnym okresie, pierwsza rata płatności od wszystkich zakupionych samochodów i pojazdów użytkowych finansowanych przez FCA Bank zostanie odroczona do stycznia 2021 roku.

Niedawno ofertę FCA wzbogaciły m.in.: nowy w pełni elektryczny Fiat 500 oraz Giulia i Stelvio po liftingu.

Autor: Tomasz Nowak

Zdjęcia: Materiały prasowe

Previous post
Fiat Panda wśród liderów rankingu niezawodności What Car?
Next post
Valentino Balboni zdradził, że kiedyś ukrywał się przed policją w fabryce Lamborghini

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back
SHARE

Dealerzy FCA umawiają z klientami spotkania na Google Hangouts